משתמשת טוויטר הסעירה לאחרונה את הגולשים באפליקציה עם התגובה שלה ל"דיק פיק" (תמונת איבר מין) ששלח לה לתיבת ההודעות גבר אלמוני.

בשרשור שפורסם בחשבון שלה, אפשר לראות את הטכניקה הנפלאה שלה להתמודד עם התופעה הדוחה – ולא מעט נשים שנחפשו לפוסט כבר אמרו שיישתמשו בה בפעם הבאה שאיבר מין זכרי ימצא את דרכו אל תיבת ההודעות שלהן.

בסדרת תמונות שעלתה לחשבונה של המשתמשת @alexandrakuri אפשר לראות את התמונה שנשלחה אליה בפרטי, יחד עם שורות הטקסט "היי. זה הז*ן שלי אפשר לדבר?". המשתמש האלמוני אפילו הוסיף אימוג'י מחייך – אבל מה שבטוח, הוא לא חייך אחרי שקיבל את התגובה שלה.

במקום לפתח שיחה עם הסוטה האלמוני, המשתמשת החליטה להעמיד פנים שהיא רובוט ושלחה לו את ההודעה הבאה: "תגובה אוטומטית: איתרנו קבלה של תמונה פורנוגרפית בלתי חוקית בפוטנציה [סעיף עונשין: 36489-a] וכתובת ה-IP שלך הועברה למשטרה לצורך בדיקה. אם לדעתך זו טעות, השב 'עצור'".

מה מתברר? שהבחור לא רק נבהל מהתגובה שלה (אחרי ששלח פעמיים את המילה "עצור"), הוא גם כנראה לא יחזור לטוויטר בזמן הקרוב (לפחות לא תחת אותו משתמש). בתמונה נוספת שהעלתה אותה אישה אלמונית לשרשור, אפשר לראות שהיא ניסתה למצוא את המשתמש שלו – רק כדי לגלות שהוא נמחק. "אני שמחה לגלות שהוא ממש הרטיב במיטה", הוסיפה המשתמשת בשרשור שהפך לוויראלי עם קרוב ל-720 אלף לייקים ומאות תגובות.

"הלוואי שאני הייתי חושבת על זה", הגיבה אחת המשתמשות בטוויטר והוסיפה, "זאת פשוט השראה במיטבה". כמה משתמשות אחרות כבר הודיעו שהן שומרות את שורת הטקסט בשביל שימוש עתידי, בזמן שגולש אחר כתב: "אני כל כך אוהב לראות נשים משתמשות בטקטיקות האלה בשביל להילחם בכל הסוטים ההזויים ברשת".