מיקי מאוס שואל: אני וזוגתי כבר שנתיים ביחד והכל טוב - אבל יש לנו "ריב" אחד קבוע: אני ממש אוהב לצבוט ולנשוך לה חזק את הפטמות, והיא ממש ממש ממש שונאת את זה. איך אני יכול לגרום לה לאהוב את מה שמדליק אותי?

קודם כל תודה לך על שהרסת לי לנצח את דמותו של מיקי מאוס. עכשיו תן לי להרוס גם לך. 

עיקרון השאלה "איך אני גורם לה לאהוב משהו שאני רוצה" חוזרת על עצמה בפניות שמגיעות אלי מגברים, וזה בדרך כלל קשור למין (מישהו מופתע?); איך לגרום לה לאהוב אנאלי? איך לגרום לה לרצות שלישייה? איך לגרום לה לרצות את זה יותר פעמים? כבר שמעתי מכם הכל.

אבל איך אני יכולה לגרום לכם להבין? אי אפשר להכריח מישהי לאהוב את מה שאתם אוהבים, וכשאתם מנסים בכל זאת לעשות את זה בכוח ובאופן עיקש - הנטייה של הצד השני היא לפתח אנטגוניזם חזק יותר כלפי זה.

כשאתה צובט ונושך ומושך, אתה חייב להבין שאתה עושה אקט בעל אופי מיני שהוא לא נעים עבורה, והעובדה הזו חשובה יותר וגוברת באופן טוטאלי על כמה שזה מדליק אותך. אגב, זה גם הדגש: האקט המיני נעשה על ידך, על גופה, והמשמעות היא שאתה צריך להיות עוד יותר רגיש למה שהיא חווה ואיך. 

אז מה כן נכון לעשות במקרה שדברים מנוגדים מדליקים אתכם במיטה? שאלה מצוינת, אם יורשה לי להעיד על עצמי (ההטבות שבטור אישי: הרשיתי).

התשובה היא... כלום. כלומר, יש מצב שזו לא תהיה תשובה של יועצי זוגיות ומין הרבה יותר חכמים ומנוסים ממני (אוקיי, העבר שלי מלא בטעויות אז אולי רק החלק של החכמים), אבל לא את התשובה שלהם ביקשת כאן.

אני באמת חושבת שאם זה אקט שלא נעים לה - אז לא יקרה כלום לזוגיות שלכם אם תפסיק לעשות אותו, או אם תמצא דרך לעשות אותו עדין יותר, בצורה שגם היא יכולה ליהנות ממנו. כי בסופו של דבר, משיכה וסיפוק מיני בין בני זוג נשענים על הרבה יותר מפטמות. נניח, כסף (לא? זה רק אני וניקול ראידמן?)

הדבר היחיד שמפריע לי כאן ושכן צריך לשנות ולעבוד עליו - הוא שמראש לא היית מוכן לקבל את העובדה שקיבלת סירוב חד משמעי. אתה, וגברים רבים באופן כללי, חייבים ללמוד לקבל "לא" כתשובה, בטח בכל הקשור ליחסים מיניים.

אתם חייבים להבין שאתם חצי ממערכת היחסים הזו, ומה שהחצי השני רוצה, מרגיש ונהנה ממנו - חשוב בדיוק באותה מידה. במקרה שלך, מעצם ניסוח השאלה שלך, ברור שאתה עסוק רק במה שאתה רוצה ולא בצרכים שלה. צורת החשיבה הזו פוגעת בתקשורת ביניכם, באינטימיות וביכולת וברצון למצוא פתרונות ביניים. הרי יש מצב שהיא דווקא כן יכולה ליהנות מהאקט הזה, אבל רק אם הוא יהיה תחת תנאים מסוימים שהיא תכתיב, כמו למשל עוצמת הנשיכה או כמות הפעמים שזה קורה. אבל ברגע שמראש אתה מגיע מנקודה שבה לא מעניין אותך מה היא רוצה - אז למה שיהיה לה אכפת ממה שאתה רוצה? 

ואם למישהו אכפת גם ממה שאני רוצה, אז זה בעיקר לעבור לשאלה הבאה.

View this post on Instagram

A post shared by Adelaide marsupial (@marsupial.adl) on

אלמוג שואל: אני רווק וסקרן לדעת - מה המשפט הכי מחרמן שגבר יכול לומר לאישה?

איזו שאלה חמודה. כל כך חמודה שאני אפילו אוותר על כל הבדיחות השחוקות שמכילות את השילוש שופינג, צודקת ורזית.

אז ככה אלמוג: כמו בכל דבר שקשור לאנשים, גם כאן מדובר בטעם אישי, ואובייסלי כל אחת מתחרמנת ממשהו אחר, ובדיוק בגלל זה אני לא יכולה לתת לך משפט אחד ספציפי. מה שכן אני יכולה לעשות, הוא לומר לך מהם בגדול 3 הכיוונים שיכולים לעזור בהגברת החשק המיני, כל אישה לפי העדפתה: הדיבור המלוכלך, הצהרת הכוונות והרומנטיקה. 

למקרה שמישהו לא הבין את כוונת המשוררת, אני גם אפרט: הדיבור המלוכלך אומר שאתה יוצא מהאני הרגיל שלך שכולם מכירים, מתחבר לצד השובב שבך, ומרשה לעצמך להיפתח איתה ולומר דברים גסים במיוחד שבהקשר אחר היו יכולים להישמע מעליבים או דוחים. בהצהרת כוונות, העקרון הוא לשים אותה ואת העונג שלה במרכז ולומר לה כמשחק מקדים מה אתה מתכוון או רוצה לעשות לה כדי לגרום לה ליהנות, לצרוח ולגמור. וברומנטיקה הדגש כמובן יהיה על חיבור לצד הרגשי והגברת תחושת האינטימיות. 

באופן אישי, אני הכי אוהבת כשאתם שותקים.

View this post on Instagram

A post shared by mischief (@mischi3f_mel) on

אם גם לכם יש שאלות על זוגיות, מין, יחסים ואהבה, אתם מוזמנים לפנות לנאוה מרקו בפייסבוק או במייל, אבל מה הדבר המצלק שעברתם בילדות שיגרום לכם לעשות את זה?