נסיך שואל: אני יודע שזה קצת "מעריב לנוער סטייל", אבל זה מאוד עקרוני לי: לפני חודשיים שכבתי עם מישהי שהכרתי בבר. היא אמרה בהתחלה שהיא על גלולות אז לא השתמשנו באמצעי מניעה נוסף, אבל כמה דקות אחרי שסיימנו היא פתאום קלטה שפספסה גלולה. היא ממש נבהלה והתעקשה שנקנה גלולת היום שאחרי ושאני אשתתף בתשלום. סירבתי ואמרתי לה שזו פאשלה שלה ואם היא רוצה לקנות גלולה אז שתשלם. די, מספיק, ברור שאני לא רוצה ילד ממנה, אבל אני לא צריך לממן גלולות של כל אחת שלא אחראית מספיק. אולי תעזרי לי להסביר לנשים כמוה שזה פשוט שיא החוצפה? צריך לשים לזה סוף.

בטח, אני אשמח: נשים כמוה שימו לב - זה פשוט שיא החוצפה לשכב עם מישהי ולהפיל עליה את האחריות המלאה על אמצעי מניעה. צריך לשים לזה סוף. 

עזר לך? כי יש לי עוד.

עולם הדייטינג קשה בלה בלה, יש נשים חצופות בלה בלה, לפעמים הציפיות מגברים לא הוגנות בלה בלה - הכל נכון. אבל אתה יודע מה עוד נכון? שאתה לא רוצה ילד מאישה שאתה לא מכיר, וזו השורה התחתונה. כלומר, בוא נשים רגע בצד ערכים, אחריות והתנהגות ראויה - אתה באמת פשוט תיתן לאישה זרה להחליט עבורך אם היא תיקח את הסיכון בלהכנס להיריון ממך? 

עכשיו, בוא נחזיר את עניין הערכים, האחריות וההתנהגות הראויה: אין לך אותם. רבאק, עזוב את השאלה אם היא בסדר או לא, אתה שוכב עם מישהי שהכרת הרגע - לא אכפת לך מספיק מעצמך ומהגוף שלך כדי לעשות קצת מעבר מלסמוך על המילה שלה? ואם כבר לא אכפת לך מעצמך, באיזו חוצפה אתה מטיל עליה את האחריות המלאה להיריון, כאילו שזה משהו שלא לקחת בו חלק? אתה גם מדגיש בעצמך שברור שאתה לא רוצה ילד ממנה, אז למה שלא תשלם על הגלולה? 

באסה להוציא את הכסף הזה, ברור, אבל יחסי מין חייבים תמיד להיות שווים בהכל, וזה כולל את מידת האחריות. אני בשוק שיש בכלל גברים בעולם הזה שבאמת עדיין לא קולטים את זה וצר לי שאתה ביניהם. יצאת מיושן, אנוכי, חסר אחריות וטוטאל דוש. כאילו, אין לי מושג איך מכל המלים שעומדות לרשותך בשפה העברית ושיכולות לתאר אותך מצוין, חשבת שהכי מדויק יהיה לקרוא לעצמך "נסיך". 

עזוב, מוכנה לשלם על הגלולה שלך בעצמי. אחרי הכל, זה אינטרס של האנושות כולה להשתיק גנים כאלה.

 

View this post on Instagram

A post shared by ما کوچیکا خدامون بزرگه!! (@acs_kadeh) on

ברששת שואל: יצאתי עם חברה שלי לבאולינג והתערבנו שאם אני מנצח עושים אנאלי - שמח לבשר שניצחתי. אנחנו מאוד אוהבים להתערב על שטויות, אבל הפעם היא לא הייתה מוכנה "לשלם" את החוב. איך אני גורם לה לשלם?

נניח, צעד ראשון בדרך ליחסי מין בריאים' יהיה לא להתייחס לאקטים המיניים שלכם כמשהו שמוכרחים לעשות ועוד מתוך פרספקטיבה של הפסד. 

אנחנו גם מדברים על פאקינג אנאלי. אם זה משהו שאתם לא רגילים לעשות או לא עשיתם בכלל, אז לא ניגשים לאקט הזה מתוך מקום שבו אחד מעוניין מאוד והשנייה מעונייbת למות. זה אקט שדורש עדינות' אמון וסבלנות, ואם הצד השני מבהיר שהוא לא מעוניין, אז ההתערבות שלכם אפילו את התחת לא מעניינת.

אני הכי בעד לתבל את מערכת היחסים ואת חיי המין, אבל אם אתה מרגיש שהצד השני באמת לא מעוניין בצעד מיני כלשהו - אז התערבות או לא, זה יורד מהפרק. הצעד הלגיטימי היחיד שאתה עדיין יכול לנקוט בו, יהיה לשתף את הפרטנרית באקט שאתה רוצה לעשות, להבטיח ולקיים את התנאים שהיא צריכה בשביל זה ולא ללחוץ אם היא לא מעוניינת. ואם לרגע היית מדמיין שאתה במקומה וקולט כמה זה עלול להיות כואב ומפחיד, היית מבין שלא תמיד קל לייצר עניין.

ואם כבר - מתה על האובססיה שלכם לאנאלי. זה באמת הנושא החם שנשלחות לי עליו הכי הרבה שאלות מגולשים. יפה שאתם מכוונים גבוה אבל בקושי יש לכם מושג מה לעשות עם החור שבאמת אפשר להיכנס אליו, אז בואו לא נחפש סתם אחד אחר מורכב יותר. 

 

View this post on Instagram

A post shared by Caroline Hochart (@carochart) on

אם גם לכם יש שאלות על זוגיות, מין, יחסים ואהבה, אתם מוזמנים לפנות לנאוה מרקו בפייסבוק או במייל , רק תזכרו שהמייל הוא של מקום העבודה, אז תפסיקו לכתוב "אנאלי" בכותרת.