555 שואל: חברה שלי נימפומנית. היא רוצה יותר סקס ממני והיא יוזמת גם יותר בתקופה האחרונה. זה מעצבן אותי שהיא רוצה כשאני עייף, אבל אני לא רוצה שהיא תתבאס עלי או תחשוב שלא בא לי עליה, אז אני שוכב איתה בכל זאת. אבל כל מה שאני יכול לחשוב עליו זה שהולכות לי שעות השינה. אני עובד בשתי עבודות כדי להשלים את החסר מהקורונה ואני לא עומד בזה, אני מותש פיזית וזו תקופה לא פשוטה. איך אני מסרב לה בדרך שלא תבאס? או שיש לך טיפ למשהו שיתן לי כח לזה? 

נמשך אליה, מאוהב בה, רוצה להביא ילדים איתה, לא מצליח להירדם - אלה אחלה של סיבות לשכב עם חברה שלך. "לא רוצה שהיא תתבאס עלי" - קצת פחות. 

יחסי מין לא אמורים להיות מטלה מבאסת שאתה עושה כדי לרצות מישהו. וזה שאתה נמצא בזוגיות שבה האישה מעוניינת ביותר סקס מהגבר, לא הופך אותה לנימפומנית. זה מיושן לחשוב שרק אתה צריך ליזום ולרצות ולעשות ולחשוק, ושאם חס וחלילה יש רגעים שהיא רוצה יותר ממך, אז משהו בה או בך לא בסדר. 

המציאות היא שאתם נמצאים בתקופה שלה יש יותר חשק מיני ממך - וזה בסדר גמור. אתה לא צריך להתנצל על זה ולא להתבאס מזה. כל מה שצריך ברגעים כאלה הוא לומר את האמת ולדחות את ההצעה בעדינות - להבהיר שאתה פשוט מוצף בעבודה ומותש יותר מהרגיל בתקופה האחרונה וזה משפיע על החשק המיני שלך. אתה חייב את שעות השינה האלה כדי להתאפס ולקבל אנרגיות טובות יותר.

אגב, יכול להיות שהיא באמת תתבאס אם תסרב לה, כי מה לעשות? מבאס לחוות עוררות מינית כשהאדם השני לא בעניין. אבל בזה זה יגמר, קצת באסה וזהו. זה לא שהיא תיפרד ממך כי ב-2.6 היא רצתה אורגזמה ולא קיבלה. עם כל הכבוד לך וליכולות שלך, יש לנו עוד דרכים לחוות את זה וחלקן מגיעות ב-3 דרגות רטט.

אני מבטיחה לך שהיא תעדיף שלא תשכב איתה, מאשר לדעת שאתה שוכב איתה כשאתה לא באמת רוצה. אז תפסיק להיות כזה קשה עם עצמך (אם כי, ליטרלי זה מה שהוביל אותך לכתוב לי מלכתחילה).

 

גבר ישן בתחתונים
תגיד לה ודי. לא חבל על שעות השינה שלך? | צילום: Pandora Studio, Shutterstock

שאולי שואליש לי חברה כמעט שנה והיא מליאנית. מה זה מליאנית... שוחה בכסף ואוכלת אותו לארוחת בוקר. אחרי חודשיים כבר ידעתי שאני לא בקטע שלה כאילו מבחינה של משיכה ואהבה, אבל היא מתייחסת אלי כמו למלך. היא יכולה סתם ככה לקנות לי טלפון חדש ואוזניות שרציתי, ואוכלת איתי במסעדות יקרות והדירה שלה היא אמאל'ה, על הים ואני רואה עד יוון, נוף משוגע מהמרפסת. אני מגיע מבית שהוא לא עני, אבל פחות מהממוצע, אז הכל כיף איתה. עד גיל 23 לא טסתי לשום מקום ופתאום המשפחה שלה לקחה אותנו לשבוע של קרוז שהם שילמו על הכל. אני לא בטוח שאני אוהב אותה בכלל, אבל קשה לי לוותר עליה. אני ממש רוצה להימשך אליה יותר ולאהוב אותה באמת. מה אני יכול לעשות איתה כדי שזה יקרה? כי אני באמת לא רוצה להיפרד ממנה והלוואי שהייתי הכי מאוהב בעולם.

לאור העובדה שאין טיסות עכשיו, זה ממש מרשים שהגעת ליעד כה מרוחק כמו דוש-לנד. 

נתחיל בתיקונים הקלים: כשאתה אומר "קשה לי לוותר עליה" ו"לא רוצה להיפרד ממנה", אתה לא מתכוון לחברה שלך אלא ללאה גולדברג והשטרות עליהן דמותה מוטבעת. ואתה יודע מה? למרות שאתה מדבר דושית, אפשר להבין אותך.

לא יצא לך לטוס, לא נכנסת למסעדות יוקרה, לא התפנקת בחפצים ומוצרים שרצית - והנה יש לך מישהי שנותנת לך את כל זה בלי טיפת מאמץ מצידך. אבל בוא נכניס רגע כלל זהב חדש לחיים: אם אתה אוהב את הנוף מהמרפסת שלה יותר משאתה אוהב אותה, סימן שיש לנו בעיה.

ומה הבעיה? הבעיה היא לא שאתה לא מאוהב, אלא שאתה יותר מדי מאוהב. פשוט לא בה, אלא בבלינג בלינג. אתה מאוהב ברעיון שבלחיות ככה, נטול דאגות ונהנה מהחיים. אתה מאוהב בקונספט שמישהו דואג לך, אוהב אותך וממלא את כל הצרכים שלך, שהם לא רק חומריים. אתה עושה המון דברים בפעם הראשונה שלא יכולת להרשות לעצמך עד עכשיו. קשה לחשוב על האפשרות שאתה תביא לקץ של הכיף הזה מיוזמתך. אבל צר לי לומר (סתם, אני לא מכירה אותך אז לא אכפת לי) - זה בדיוק מה שצריך לעשות.

אתה דוש לא בגלל שאתה נהנה מהעושר ומסונוור ממנו, אלא כי בסוף יש מולך אישה שאתה מוליך שולל. הרי אם כסף לא היה פקטור בזוגיות הזו, נשמע שלא היית רוצה להיות איתה. ואחרי שנה של זוגיות, אתה לא פתאום תתאהב בה או תכיר צדדים חדשים שלא ראית. ואתה יודע מה - אם שלחת את השאלה הזו אלי, סימן שכבר ממש ממש חסר לך להרגיש אהבה בזוגיות הזו ואתה מתחיל להבין שאי אפשר בלי.

אם אין ביניכם את החיבור הרגשי הרומנטי הזה, אז הדבר הנכון לעשות הוא להיפרד יפה ולהמשיך הלאה. וכל יום שעובר שבו אתה לא עושה את זה ורק ממשיך להשלות אותה ואת עצמך, הופך אותך אולי לעשיר בחומר, אבל ריק מערכים.

חוץ מזה יא קמצן, אם יש לך חברה שמממנת לך את התחת - למה אתה פונה אלי בשביל עצה בחינם?

 

View this post on Instagram

A post shared by makemoney24hours (@money.monster12) on

אם גם לכם יש שאלות על זוגיות, מין, יחסים ואהבה, אתם מוזמנים לפנות לנאוה מרקו בפייסבוק או במייל. ואם תכתבו בכותרת "תלוש אוכל חינם" יש גם סיכוי שהיא תקרא אותן.