אוהב פות סרוח שואל: ראיתי מישהי מדהימה כשהגעתי לבקר חבר בעבודה. ביקשתי ממנו את הפרטים והכל הלך טוב - השגתי אותה. אבל אחרי חודש וחצי נתקלתי בבעיה... יש לה תאומה זהה, וקשה להסביר, אבל היא יפה יותר ומוצלחת יותר. איך אני עובר לתאומה השנייה מבלי לצאת חרא?

אתה יודע שאתה אפס כשאתה יכול להחליף כל מלה אצלך שמשמשת לתיאור של אישה במלה "מכונית", ועדיין יהיה היגיון למה שכתבת. אתה גם יודע שאתה אפס כשראשי התיבות של הכינוי שבחרת יוצרות את המלה הזו, אבל עדיין - למקרה שאתה לא יודע שאתה אפס, אני כאן כדי להדגיש את זה עוד מיליון פעמים ולהרחיב בנושא.

קודם כל, מה זה "איך אני עובר לתאומה השנייה"? זה לא מעבר חצייה בשדרה הכי יפה בבת ים. אתה לא "עובר" לתאומה השנייה, ואתה בטח לא מצליח לעשות את זה תוך כדי שכולם חושבים עליך "נכון הגבר שעבר בין אחות תאומה לאחרת? לבו טהור ונפשו תמימה".

כאילו, בחרת לכנות את עצמך "אוהב פות סרוח" - אני לא מכירה אותך (למי שולחים מכתב תודה על זה?), אבל קשה לי להאמין שאנשים תופסים ממך אפיפיור מלכתחילה. מדהים בעיני שאין לך שום רצון או יכולת להתייחס לנשים האלה כאל בנות אנוש. שאתה לא חושב לרגע על ההשלכות, על הרגשות, או בכלל על מישהו אחר חוץ מעל עצמך.

מה, אתה באמת כזה חרא שאתה רוצה להיכנס בין שתי אחיות תאומות? אתה רוצה לקחת את הסיכון שתפגע בתחושת הערך העצמי של אחת מהן? אתה מוכן להרוס את הקשר שלהן בשביל מימוש האגו שלך? אתה יודע שאתה אפס? השאלה האחרונה לא קשורה, אני סתם סקרנית.

מילא אם היית אומר שבאמת פיתחת רגשות למישהי ואם לא תפנה אליה אתה תאבד את אהבת חייך - אבל לא, זה לא המקרה. מערכות יחסים זה לא משחק, ואם בשבילך הן כן - אז תעשה טאקי ושנה כיוון לעבר היציאה מהמשפחה הזו. לא שאתה דואג, אבל בכל זאת אני ארגיע אותך ואומר שאם תעשה את זה, הן לא יפסידו כלום.

View this post on Instagram

A post shared by OD5 (@od.5555) on

דותן שואל: יש לי חברה כבר כמה חודשים, ובכל פעם שאנחנו שוכבים אני מעדיף לעבור לדוגי - אבל זה מבאס אותה. האמת היא שחברה שלי היא לא השיא, וברור שמבין שנינו אני זה שהתפשר. אני נמשך אליה יחסית אבל הייתי עם נשים פי אלף יותר יפות, ובדוגי פשוט קל לי יותר. אני מעדיף לפנטז על נשים אחרות שאני מכיר או שיצאתי איתן, והכי נוח לי לעשות את זה בדוגי. אני כמובן לא אומר לה את זה כי אני מתחשב בה ולא רוצה לפגוע, אבל אני כן רוצה שהיא תזרום על התנוחה. מה עושים?

 האישה שאתה יוצא איתה "היא לא השיא"? לא כי אתה נשמע כמו זכייה כפולה בלוטו. 

הלם שאתה עוד חושב על עצמך שאתה אדם "מתחשב". אתה רק רוצה לזיין בנחת אישה שאתה לא תופס ממנה בכלל, כדי להמשיך לפנטז על נשים אחרות, בתנוחה שמעלימה אותה ממך ומקטינה אותה עד לרמה שלא תחשוב שהיא שם, ולא תאמר לה על זה כלום כי אתה כזה "מתחשב". רק תגיד לי איזה טופס צריך למלא כדי להשיג מישהו כמוך, יא חבילה של שלמות.

באיזה עולם אתה רואה את מה שכתבת לי וחושב שאתה זה שהתפשר? האישה שאיתך באמת לא בשיא - אבל לא בגלל המראה שלה או האופי או האג'נדה, אלא בגלל שכרגע, בשלב זה בחייה, היא אשכרה חושבת שהיא לא ראויה למשהו שהוא יותר טוב ממך. ולצורך העניין - מילקשייק על בסיס חומצה, מתובל בפטרייה וגינלית ועם גושי חרא של סוס - נשמע כמו משהו יותר טוב ממך.

זה לא שיש לי משהו אישי נגדך או שאני חושבת שאתה אדם רע, זה פשוט שקיבלת חינוך גרוע והראייה שלך על העולם מעוותת ואתה לא יכול להמשיך להסתובב בינינו במחשבה שאתה מתנה לאנושות. אתה לא יכול להיות עם מישהי ולנצל אותה תוך כדי שאתה חושב כל כך מעט עליה. אין לך שום עניין באישה שאתה שוכב איתה. אתה מזלזל בה, מנצל אותה, ומקטין אותה לפרמטר של יופי חיצוני בלבד. אתה עושה בה לא יותר משימוש מיני שגם עליו יש לך תלונות.

אגב, זה גם לא שאני חושבת שיש בעיה עם זה שתפנטז על נשים אחרות. הרבה מאיתנו מפנטזים כשאנחנו מקיימים יחסי מין וזה בסדר גמור. הבעיה היא שמלכתחילה זה מה שאתה מעדיף תמיד לעשות ואין לך שום חיבור אחר לאישה שאתה נמצא איתה; לא מנטלי, לא שכלי, לא רגשי. אתה לא מנסה להיות נוכח איתה ובשבילה בזמן קיום יחסי מין. אתה לא תופס ממנה בכלל ולא אכפת לך ממנה, אז בשביל מה להיות איתה? סתם כדי שתהיה לך מישהי קבועה לשכב איתה ועוד ליחסי מין שאתה לא מסופק מהם? אתה קורא לה "חברה שלי", אבל לא יכולת להתעניין בה פחות.

אני מרחמת על שניכם שאתם נמצאים בקשר הלא מספק הזה ולא חושבים שמגיע לכם לחוות מערכת יחסים בריאה יותר מזו. הלוואי שבאמת תחשוב על כל זה ותבין מה אתה עושה לה ולעצמך. אז לא, אני לא אסביר לך איך לגרום לה לזרום איתך תמיד על דוגי, אבל לא מפתיע אותי שתנוחה על שם כלב זה הדבר היחיד שמעניין אותך.

View this post on Instagram

A post shared by APOLLO THE DOG (@apollo_dogsworld) on

>> אם גם לכם יש שאלות על זוגיות, מין, יחסים ואהבה, אתם מוזמנים לפנות לנאוה מרקו בפייסבוק או במייל (רק תזכרו שהמייל הוא של מקום העבודה, אז תפסיקו לכתוב "אנאלי" בכותרת)