אלמוני שואל: אני בן 19 ועדיין לא שכבתי עם אף אחת בגלל שאני חושש שהאיבר שלי לא גדול מספיק בשביל לספק. התגייסתי ואני בתול, זה נורא. לא חשבתי שאהיה בתול בגיל הזה. אני לא באמת יודע אם הוא קטן אבל אני ארגיש יותר בטוח בעצמי אם אוכל להגדיל אותו קצת. אבל אני לא יודע איך. אולי את מכירה מכשיר או ניתוח או משהו שיכול לעזור? 

אופס, התעוותו לך קצת הפרופוציות אז אני אחזיר לך אותן: למות מקורונה זה נורא; לאבד את העסק שלך זה נורא; להיות בעל סיכויים גבוהים יותר להירצח על ידי שוטר רק כי אתה שחור זה נורא; לחיות איתי בזוגיות זה איום ונורא. אבל להתגייס לצבא בתול? זה אולי מבאס, אבל נורא זה לא. 

נקסט.

לגבי גודל האיבר - אני לא חושבת שאתה צריך ממני עצות על איך להגדיל אותו, אלא על איך להגדיל את הביטחון וההערכה העצמית. אני באמת מאמינה שהאיבר שלך לא קטן כמו שנדמה לך. אתה פשוט חסר ביטחון לגבי עצמך והגוף שלך, ואם יורשה לי להניח פה מסקנות לגביך - כנראה גם שצפית בקצת יותר מדי פורנו (אפרופו דברים נוראיים). 

הציפיות של אישה מגבר כמעט אף פעם לא קשורות לגודל, וגם אם כן - זה בטח לא בעדיפות ראשונה. אבל בוא נניח שהזין שלך באמת קטן - אז מה? ולי יש ציצים קטנים מאפרסק. אז נראה לך שבגלל זה החלטתי שאני לא טובה מספיק לעולם?

אם זין קטן זה הציוד שיש לך (ושוב, אני בספק שהוא באמת קטן ושזו לא תוצאה של למידה מעוותת על מיניות ממקור שלילי ומנותק מהמציאות) זה מה שיש וזה בהחלט יעשה את העבודה. נקודת העונג של נשים לא ממוקמת באף, כולה באזור ה-5 ס"מ בתוך הואגינה. וגם אז, הקסם שבעונג הוא באיכות, בתשומת לב ובהשקעה ולא בגודל, בעובי או באגו שלך.

הלאה.

אז התגייסת בתול, יא אללה - למי אכפת חוץ ממך? ביעדים של מי בדיוק אתה צריך לעמוד? יש איש עם סטופר מאחוריך שמחכה שתגיע לקו הסיום? אני מבינה שבא לך, אני מבינה שרוצים את החוויה, אני מבינה גם את הלחץ לעשות את זה כבר - אבל אני גם מבינה שזה לא קרה כי עדיין לא נוח לך בעור שלך וזו הנקודה החשובה באמת.

מה שחשוב שתבין זה שלשנות את עצמך חיצונית זה לא הפתרון כשהבעיה האמתית היא פנימית. אתה צריך לקבל את עצמך כמו שאתה (אלא אם זה יאיר נתניהו, כי אם כן - אז יש לנו על מה לעבוד). אתה לא חייב לאהוב כל דבר בעצמך, אבל כן לקבל. וגם לא מזיק לזכור שיש מיליון דברים שיותר חשובים בך מגודל האיבר. סמוך עלי כשאני אומרת שהעולם מעריך ומודד אנשים לא בס"מ, אלא בתכונות אופי, במעשים ובאמות מוסר. בגלל זה הניקוד שלי נמוך.

ומזל שיש גברים שמבינים את זה, כי אם איבר ענק היה הדבר הכי חשוב שגברים יכולים לבקש לעצמם - אז הקוסם מארץ עוץ היה הופך לסיפור גס בהרבה.

 

View this post on Instagram

A post shared by Regent Theatre (@regent_theatre) on

ג'וני שואל: יש לי לקות דיבור קלה, לא משהו רציני' אבל קריין חדשות אני לא. תמיד כשאני יוצא עם חברים אני מאוד מודע לזה כי אנחנו מדברים עם נשים, זורמים קצת בשיחות ואני מרגיש שאני הכי פחות מרשים, החלש בחבורה, פתאום אני לא כזה מדבר ולא שנון כרגיל. אובייקטיבית, אני גם פחות מצליח עם נשים מחברים שלי למרות שאני נראה טוב, אז אני בטוח שזה מה שמפריע. האמת שאני לא יודע מה אני רוצה לשאול, זה פשוט מבאס שאתן פוסלות על זה.

זה לא קורה הרבה לקוראים שלנו, אבל ג'וני - אתה מדבר עם האדם הנכון. למה? כי במשך שנה יצאתי עם גבר שהייתה לו לקות דיבור קשה. וזה קטע. כלומר, זה קודם כל קטע שמישהו יצא איתי שנה לפני שהוא הבין שהוא מסוגל ליותר, אבל גם כי אני לא זכרתי שהייתה לו לקות עד שדיברת על שלך.

אני קודם כל זוכרת אותו בזכות זה שהוא היה נחמד מאוד, מצחיק, חתיך וגם סופר טיפש כי הוא זרק אותי. אבל את הלקות לא זכרתי. אתה יודע למה? לא כי אני מורמת מעל שרואה רק את הדברים המדהימים שבאנשים (להיפך, התחביב שלי הרי זה למצוא מה שחרא), אלא כי הוא לא נתן ללקות שלו להגדיר אותו. 

אתה לא "פחות מצליח עם נשים" בגלל הלקות שלך, אלא בגלל שאתה מודע ללקות ומייחס לה חשיבות שלילית גדולה, וחושב שאם ככה אתה רואה את עצמך - אז גם שאר העולם. הכנסת את עצמך תחת תווית ואפילו שינית את ההתנהגות שלך. אתה אומר שבאופן אוטומטי אתה נהיה פחות שנון ויותר שתקן. זה כל כך מבאס לשמוע כי זה אומר שיש כאן אחלה של גבר כנראה, שלוקח את האצבע שלו ומכבה את המתג של האור שהוא מפיץ לגמרי לבד.

שלא תטעה - אני בטוחה שיש נשים שפוסלות גברים על לקות דיבור כמו שיש גברים שפוסלים נשים על פזילה. אני לא אומרת שזה לא קיים, רק שכמו שאני אומרת בכל טור כמעט - אתה ממילא לא מעוניין בנשים שיפסלו אותך על משהו בך שאתה לא יכול לשנות. אז תהיה הכי עצמך ואני מבטיחה לך שאם תתקשר יותר, תתחבר, תהיה ורבלי ושנון כרגיל - אז אלה יהיו האיכויות לפיהן תימדד, ולא לפי ה-ס' שאתה שורק. 

אגב, אני מאלה שממש אוהבים לצחוק על עצמם, כי לכולנו יש לקויות בצורה כזו או אחרת. אז אתה לא צריך להתעלם מהעובדה שיש לך לקות ולנסות לצמצם את הנוכחות שלה. תהיה מודע לזה בדרך חיובית ותאמץ אותה. עם כל הכבוד, מי שזה מפריע לו מוזמן להציץ ברייטינג של רינה מצליח. זה מדבר חזק יותר מכל אות בא'-ב'.

View this post on Instagram

A post shared by Meditation Myst (@meditationmyst) on

אם גם לכם יש שאלות על זוגיות, מין, יחסים ואהבה, אתם מוזמנים לפנות לנאוה מרקו בפייסבוק או במייל. אבל למה שתשנאו את עצמכם עד כדי כך?