אשך הזהב

אין תמונה
דניאל קרייג עושה את אולגה קירילנקו ומקבל את אשך הזהב

רקטום של מלחמה? קלציום של הלחמה? קונסורציום של השכמה? יש ג'יימס בונד חדש ואף אחד לא מצליח להבין איך אומרים את השם שלו בלי לצאת דביל. הוא גם חטף ביקורות איומות מכל הכיוונים ובכל זאת אתה תרוץ לראות אותו. כי אתה הרי יודע שאין בעולם גברים כמו בונד – וכי אתה ממש חייב לראות את אולגה קירילנקו. אבל הסיבה הכי חשובה: זה הגבר שגרם לך ולעוד מאות מיליונים כמוך ברחבי העולם, לחשוב שזה בסדר לשתות מכוס מרטיני.

לב לבייב

ג'סיקה גומז (צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL)
ג'סיקה גומז מקבלת את בייב השבוע. כנס ללינק, תבין למה | צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL

המגזין המשובח ג'י קיו איטליה הביא לנו בחודש שעבר את מוניקה בלוצ'י חצי ערומה על ספה. בחרתי לא להתייחס לאירוע, כדי שלא ייוצר רושם שמדובר במדור "בנות שעושות לי את זה למרות שהן בנות ארבעים פלוס". לשמחתי לא וויתרתי על העיון החודשי שלי בעדכונים מהמגזין, כי החודש מצאתי בו את ג'סיקה גומז חצי עירומה על ספה. היא אזרחית אוסטרלית, ממוצא פורטוגזי - סינגפורי והיא מאוד מאוד שווה. אני חייב להתחיל לעבוד על האיטלקית שלי, כי בבית שלי כבר לא מאמינים שאני באמת קורא את המאמרים. 

הכי כלום

אין תמונה
היידי קלום בפרסומת לגיטר הירו

אף פעם לא הבנתי מה עושים עניין מהיידי קלום וזה היה בסדר. אני לא הפרעתי לה והיא לא הפריעה לי. אבל סרטון פרסומת לגיטר הירו? חברים הגזמתם לגמרי. מה קשורה השבלונה הארית הזו לגיטרות או לגיבורים? עכשיו אתה בטח מתעצבן. "הי, היא עשתה את קידיס מרד הוט צ'ילי פפרס". צודק, הכונפה אולי יודעת איך מאיזה עץ עושים גיטרה. אבל עם מי היא התחתנה בסוף? עם סיל? עד היום צריך להוסיף לו את התואר "הזמר הבריטי" לפני השם, כדי שנדע מי זה. אז למרות שאני תמיד מוכן לראות בלונדיניות בתחרה שחורה, אני מבקש: בפעם הבאה, תנו לנו בבקשה לראות מישהי קצת יותר רלוונטית. שמעתי שאיימי ווינהאוס זמינה (או את המקור לפרסומת הזאת, עם הסיינטולוג הפסיכי).

הכי מזל שלא שמתי כסף

מה עמדתו על הנושאים הבוערים לישראל?
אובמה. הדמיון לניסים גרמה מטריד

מי היה מאמין שהאמריקאים יסכימו ששחור עם שם של ערבי ופרצוף של ניסים גרמה בלי האפרו, יהיה הנשיא שלהם? אני לפחות הסתובבתי בשבועיים האחרונים עם ידיעה שהסיכוי שזה יקרה שווה לסיכוי שיהיה כאן ראש ממשלה ערבי. הייתי בטוח שהשכיין הזקיין והספרנית הסקסית מאלסקה הולכים לקחת את הבחירות ומזל שלא שמתי על זה כסף. אבל לא נשארנו בלי נושאים להתערב עליהם. בימים אלה ממש, כאשר עשרות אדומי צוואר, משייפים כדורי הולופויינט בזמן שהם מתכוננים להפוך ללי הארווי אוסוולד הבא ולתת לנשיא אחד או שניים בראש, אנחנו יכולים להתערב על הזמן שיעבור עד ההתנקשות הבאה.

הכי נביא

אייס קיוב (צילום: Kristian Dowling, GettyImages IL)
אייס קיוב | צילום: Kristian Dowling, GettyImages IL

ועוד ענייני חוץ: חן רותם, מנביאי ההיפ הופ הישראלי, שאתה אולי מכיר בשם "סגול 59" שלח לי קליפ נבואי שצולם ב- 1993. אייס קיוב, פאבליק אנמי, ד"ר דרה, רד הוט צ'ילי פפרס (אלה שהיידי קלום עשתה את הסולן שלהם) ועוד כמה אושיות ראפ, מדברים שם על לצבוע את הבית הלבן בשחור. מי שמנצח על כל העסק הוא הנביא ג'ורג' קלינטון שיכול עכשיו להגיד "אמרתי לכם". אגב, גם לסגן הנשיא הרביעי של ארה"ב קראו ג'ורג' קלינטון. מעניין מה הוא היה אומר אם היו מספרים לו מי נבחר להיות הנשיא הארבעים וארבעה.