אשך הזהב

דודי סלע (צילום: עודד קרני)
דודי סלע. אשכים מזהב | צילום: עודד קרני

דודי סלע אמנם הפסיד לארגנטינאי האנטישמי בסיבוב השני של טורניר טוקיו, אבל ההישגים הקודמים שלו ורגעי התקווה שהוא העניק לחובבי הטניס בשבוע שעבר מזכים אותו באשך מוזהב כבר במערכה הראשונה. ואם כבר מדברים על טניס, לא הגיע הזמן שמישהו יבדוק למה ספורטאים ישראלים מצליחים לשחק אותה רק כשהם לבד על המגרש הגלשן או המזרון של הג'ודו, אבל מתמוטטים ברגע ששמים לידם עוד כמה ספורטאים עם אותה חולצה?

הכי בייב

גל גדות (צילום: עודד קרני)
גל גדות. בייב השבוע | צילום: עודד קרני

גל גדות – המשתתפת בולטת ביותר בפרויקט "ישראליות על ארבע" שערך המגזין האמריקאי Maxim בשנה שעברה; התפקיד הנשי הראשי במהיר ועצבני 4; הפרזנטורית של קסטרו; ואני אעצור כאן לפני שאני אתחיל להזיל ריר – התחתנה השבוע עם החבר שלה-איש עסקים שעשה את עסקת חייו. גל, חשוב לי שתדעי שלעובדה שאת אישה נשואה לא תהיה שום השפעה על היחסים בינינו. וכל עוד את תמשיכי להצטלם, אני אמשיך לחפש תמונות שלך, וממש לא אכפת לי אם לבעלך הטרי יש בעיה עם זה.

הכי מצחיק

המהדורה החדשה של "מלכוד 22" היא הדבר הכי מצחיק שיצא לכם לקרוא השנה. הספר שיצא לראשונה בתחילת שנות השישים, ותורגם לעברית עשר שנים מאוחר יותר עשה השנה קאמבק בתרגום חדש, קצת פחות פיוטי מהקודם, אבל עם דיאלוגים קורעים, ברמה של לצחוק בקול רם באמצע שדה תעופה בשלוש בלילה. כשאמרו לג'וזף הלר שהוא לא הצליח לכתוב עוד ספר ברמה הזו, התשובה שלו הייתה: נכון, אבל גם אף אחד אחר לא הצליח. צודק. ועכשיו כולם ביחד: יוסריאן חי.

הכי מגיע להם

מבלים בחושות של סיני (צילום: ארכיון חדשות ערוץ 2)
אנחנו מפחדים מסיני? בקטנה. החיזבאללה מפחדים מסוריה | צילום: ארכיון חדשות ערוץ 2

אחרי ארבע שנים שבהן אנחנו לא נוסעים לסיני בגלל אזהרות מסע ואיומי חטיפה, הגיע הזמן לקצת נחת. זה לא שאפשר להתחיל לארוז, אבל בכל זאת גם לנו מגיע לשמוח קצת, ומה יותר משמח מאשר אזהרות מסע של אחרים. לא רק בישראל מוציאים אזהרות מסע. החיזבאללה בכבודו ובעצמו הזהיר את האנשים שלו לא לנסוע לסוריה. בטח מפחדים שיחטפו אותם או שיטמינו פצצה מתחת לאוטו. מה השלב הבא, מאבטחים בכניסה לקניון בביירות? אתם יודעים מה? אל תיסעו לדמשק, שמעתי שיש אחלה דילים בבודרום.

הכי יהודי

בר רפאלי (צילום: חדשות)
בר רפאלי. הישבן היהודי הכי לוהט | צילום: חדשות

המגזין CODE לא פסח על חגי ישראל והציג החודש את רשימת עשרת הישבנים היהודיים הלוהטים ביותר בהוליווד. באמת משמח לדעת שיש ישבנים יהודיים לוהטים בהוליווד. מי שלא ידע ישמח לשמוע שגם שפנפנות כמו קמרון דיאז, סקרלט ג'והנסן נמצאות ברשימה לצידן של עמנואל שריקי מ"הפמליה", רייצ'ל בליסון מ"ה-או.סי", וניקי צירניג מ"פלייבוי", שעושות כבוד גדול לעם היהודי, ועל הדרך נותנות לו לא מעט חומר למחשבה לרגעים המתים בבית הכנסת. ההצבה של בר רפאלי בראש הרשימה היא קצת צפויה בעיני, אבל אחרי עיון מעמיק בחומר הגעתי למסקנה ברורה וחד משמעית: אין מה לעשות, היא פשוט הכי לוהטת.