הכי גבר

שי דרומי – ראיון (תמונת AVI: ארכיון חדשות ערוץ 2)
הוא התחיל. שי דרומי | תמונת AVI: ארכיון חדשות ערוץ 2

תאר לעצמך שאתה שומע לפנות בוקר רעשים בחצר הבית שבו ישנים האישה והילדים שלך, וכשאתה יוצא החוצה אתה פוגש שלושה אנשים בחצר, אחד מהם עם סכין ביד. מה תעשה? נוהל עצירת חשוד? אולי קפה קטן בזמן שכולם מחכים למשטרה? זין. במצב כזה אם יש לך אקדח ביד, אתה תשתמש בו בלי לשאול שאלות. מהסיבה הזאת בדיוק את אשך הזהב של השבוע מקבל תושב בן שמן שירה למוות בפורץ בחצר הבית שלו. ואם אתה חושב שזה קצת בעייתי לקחת את החוק לידיים, תשאל את שי דרומי.

הכי ירוקה

Tracy Bingham (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
טרייסי בינגהאם | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

אין ספק שטרייסי בינגהאם – אתה זוכר אותה מ"משמר המפרץ" – יודעת לזהות זבל כשהיא רואה אותו. קוראי המדור מוזמנים להפיץ את התמונה הזו בין השכנות, שילמדו כיצד באמצעות גישה נכונה אפשר לעשות לנו את השבוע גם כשיוצאים לרגע להוריד את הזבל. ואם זה לא ירגיז אותן מספיק, אתם יכולים לספר להן שהגברת חגגה השנה את יום ההולדת הארבעים. ככה זה כשמקפידים לשמור על איכות הסביבה.

הכי חומוס

רפי גינת (צילום: עודד קרני)
רפי גינת | צילום: עודד קרני

רפי גינת החזיר אותנו השבוע לשנות השמונים העליזות רק כדי להזכיר לנו שהחומוס אותו חומוס, והקוליפורמים אותם קוליפורמים. משום מה יצא שבשתיים משלוש החומוסיות שכבשו את צמרת המצעד עם חותמות צבעוניות של "פסול למאכל אדם" ו"סכנה בריאותית", אני אוכל לפחות פעם בשבוע – כשמדובר בחומוס מאוד חשוב לי לגוון, והבריאות בסך הכול די בסדר. הרי עם כאלה כמויות של חרא שמסתובבות כאן, באוויר בים ובטלוויזיה, אנחנו צריכים הרבה יותר מכמות לא תקנית של חיידקי קולי צואתי בחומוס, כדי שמשהו ישתבש. ויש גם צד חיובי: בשבוע הבא יהיה הרבה יותר קל למצוא שולחן פנוי באבו חסן.

הכי מדעי

יפה באדום (צילום: עודד קרני)
מעריצה מושבעת של המדע | צילום: עודד קרני

חוקרים מאוניברסיטת רוצ'סטר שבניו-יורק חקרו ומצאו כי גברים דירגו אישה כמושכת יותר מבחינה מינית כאשר היא לבושה באדום. כל הכבוד לחוקרים מרוצ'סטר על המחקר החשוב הזה, בשביל זה למדתם כל כך הרבה שנים הא? בשביל להלביש בחורות בכל מיני צבעים ולבדוק מי הכי עושה לכם את זה? בשלב הבא בטח תגלו שנשים לבושות אדום התגלו כמושכות יותר בלי בגדים בכלל. ובהזדמנות זו אני רוצה להזמין אתכם לביקור בבסיסי צה"ל ברחבי הארץ, לראות איך הזכר הישראלי נמשך מבחינה מינית לנשים בירוק, כי הרי לא משנה לנו באמת מה הן לובשות. אם הן נשים אנחנו כבר נמצא למה להימשך.

הכי גאון

מראדונה חוגג שער (צילום: Getty Images, GettyImages IL)
מראדונה | צילום: Getty Images, GettyImages IL

גאון זה אחד שסולחים לו גם אם הוא שמן, מסומם, יורה בתקשורת ושם גולים ביד. מראדונה עשה את כל הדברים שאסור לספורטאי לעשות, ועכשיו במקום להיענש הוא מקבל פרס והולך לאמן את נבחרת ארגנטינה. מראדונה הגיע למצב הזה לא בגלל שהוא ניהל כל חייו אורח חיים ספורטיבי. להיפך. כמו הנדריקס, ג'ופלין וקוביין גם מראדונה נתן לכישרון לקחת אותו למקומות שאנחנו בני התמותה הרגילים מפחדים להגיע אליהם, וגם הצליח להישאר בחיים, ואם זו לא גאונות, אני לא יודע מה כן.