הכי גיברת

בריטני (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
לא בתמונה: מדונה | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

איך אפשר לגרום לי לשים מאחור שנים של מוזיקה מחורבנת ולהקשיב לשיר חדש מאותו מקור? האמת, זה לא כל כך מסובך, במיוחד אם קוראים לך בריטני ספירס. כל מה שאת צריכה לעשות זה למצוא מישהו שיסכים לצלם אותך עירומה – אין מה לדאוג, אם הוא מקצוען לא באמת יראו לך משהו. והצלם דייויד לה שאפל הוא באמת מקצוען וגם בקליפ בריטני נראית ממש סבבה. מה עם המוזיקה? אל תגידו לי שזה הדבר היחיד שהפריע לכם בקריירה שלה עד היום, ואל תשכחו שבשביל מקרים כאלה בדיוק המציאו את הכפתור השתק.

פרס אשך הזהב: הכי גבר

מדונה וגאי ריצ'י (צילום: Sean Gallup, GettyImages IL)
לא בתמונה. מדונה | צילום: Sean Gallup, GettyImages IL

גם נתן במדונה, אמנם לא בשיאה אבל בכל זאת מדונה, גם חי על המשכורת שלה וגם חתך ממנה אחרי שמונה שנים, שזה רק שנה יותר מהתקופה הממוצעת שבה זוגות מצליחים לחיות באותה דירה בלי להתחרפן. על רשימת ההישגים הזו בלבד מגיע לגיא ריצ'י לזכות באשך המוזהב של השבוע. אבל עם גירושין שכולל אחוזה משפחתית, בר ועשרים מליון אירו במזומן, הוא לא ממש צריך אותי. האמת, הוא יכול פשוט לגשת עם הסט הפרטי שלו לצורף הקרוב למקום מגוריו, לצפות אותם בעבודת יד, ולהזמין לטיפול גם את העורך דין שסגר לו את העסק.

הכי יקר

אין תמונה
לא בתמונה: אלכוהול שאתה יכול להרשות לעצמך. אה, וגם מדונה

כדי שנוכל לחגוג כמו שצריך את המצב הכלכלי, הגיעה לארץ השמפניה קרוג קלו ד'אמבוניי 1995, שמחיר המחירון שלה הוא 20 אלף שקלים. למה היא עולה כל כך הרבה? בעיקר כי יש מי שישלם. ותאמינו או לא, שניים מתוך ארבעת הבקבוקים שעלו לישראל כבר נמכרו. חוץ מזה הרי מדובר בשמפניה שעשויה רק מענבי פינו-נואר, מכרם זעיר שעל המדרון המזרחי של הר ריימס. אומרים עליה שיש לה צבע מוזהב, ריחות של שקדים קלויים, תבלינים ופרי יער אדום, אם מישהו כבר טעם אותה וחושב אחרת, זה ממש לא אכפת לי, אני רק מת מקנאה.

הכי מנהיג

העיתונות היפנית נטפלת לראש הממשלה החדש טארו אסו, בגלל הרגלי הבילוי שלו. מסתבר שבמקום לקנות תחתונים משומשים של קטינות במכונות אוטומטיות, הוא מבלה בברים. אחת העיתונים טוען שבחודש הראשון לכהונתו הבנאדם יצא לשתות או לאכול לפחות 32 פעמים. מצד אחד, הייתי שמח לדעת יותר על הרגלי השתייה של ראשי הממשלה שלנו. מצד שני, תחשבו על ציפי ליבני שיכורה, ישר יעבור לכם החשק.

הכי התבלבלנו

סלאש (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
לא במרכז פרס לשלום: סלאש | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

סלאש, שהיה גיבור גיטרה לא קטן בשנות התשעים, הודיע שהוא מגיע לערב גאלה של מרכז פרס לשלום. תודו שהתרגשתם. לא הרבה מאוחר יותר התברר שמישהו התבלבל. הוא בסך הכול הקליט שיר עם ליאל קולט. מי אחראי לבלבול? האם במרכז פרס לשלום שמו את הידיים על הסמים המשובחים של סלאש? סביר יותר שהם פשוט התבלבלו. בסך הכול מדובר באנשים שהיו בני שבעים כשיצא Appetite for Destruction. בכל מקרה אני לא מרגיש שהפסדנו.