האשך ארצי

מורה סקסית (צילום: istockphoto)
קצת פחות המורה שלו. ילד, אבל גב-גבר | צילום: istockphoto

נכון שזה מזעזע? מורה בת שלושים ושלוש נותנת לילד בן שבע עשרה להראותה לה מי הילד הכי מפותח בכיתה, ובמכונית ובחוף ואפילו בצימר. תראה מה זה, אתה יכול לפנטז על משהו חצי מהחיים שלך, ואז בא איזה ילד, גונב לך את הפנטזיה ואם זה לא מספיק, הוא גם מביא חברה שתתעד. מה השלב הבא? שתי אחיות סיעודיות נחקרות בעקבות מעשה בחולה? אינסטלטור נשפט על מעשה בזוג לקוחות לסביות? למרות כאב הלב הכרוך בכך, קבל את אשך הזהב ילד מרחובות. הצלחת לעשות את מה שכולנו רואים רק בחלומות, או בספריות הפרטיות שלנו.

לב לבייב

טארה ריד בארץ (צילום: אלעד דיין)
טארה ריד. זכרונות מימים טובים | צילום: אלעד דיין

עוד דרישת שלום מהפנטזיות שלך, טארה ריד, אחת שאנחנו אוהבים בגלל הבלונד והסיליקון, אבל יותר מכל בגלל הפרצוף "קח אותי עכשיו, כי אני חרמנית רצח ולא רואה ממטר", נחתה בישראל. האמת זה קצת מעצבן. לא יכולת לבוא לפני עשר שנים כשעוד היית לוהטת כמו אמריקן פאי ואנחנו האמנו שהפרצוף הזה שלך מכוון אלינו? אבל בכל זאת, היא זו שעשתה את השבוע. אם לא בגלל הזיכרונות מהימים הטובים, אז בגלל התמונות המעולות שלה שמסתובבות ברשת.

האשך המוניציפאלי

חולדאי נשאר בת"א (תמונת AVI: חדשות)
חולדאי. לא פראייר | תמונת AVI: חדשות

תשפיל אותנו, תשכח את תאריך יום ההולדת שלנו, תזיין את החברות שלנו ותרגיש חופשי לתקוע לנו מתי שבא לך. ככה אנחנו אוהבים את ראש העיר שלנו. חזק, גברי, טייס או בקיצור חולדאי. כל מי שהסתובב ברחובות תל אביב השבוע, היה בטוח שהעיר תבחר בממושקף החביב שדואג לערבים ביפו, לסינים בתחנה המרכזית, ואפילו לחיות. אבל תושבי העיר לא פראיירים והם הוכיחו השבוע, שכמו כל כוסית שמכבדת את עצמה, הם לא יתנגדו לשיחת נפש במסנג'ר עם הרגיש התורן, אבל כשזה מגיע למעשים, הם מעדיפים גבר גבר שיפרק להם את הצורה חמש שנים נוספות.

הכי קטנה

אין תמונה
הבירה החדשה של גולדסטאר: טריה יותר. אתה: לא שותה מספיק

אני יודע שמעולם לא שאלת את עצמך איך מגיעה הבירה מהחבית לברז. מה שחשוב זה שתצא משם בירה לא? חשוב גם שהבירה תהיה טרייה, אחרת היא מקבלת את הריח הזה של מים ששטפו איתם את הרצפה. אגב, אם כבר שאלת, התשובה היא לא. לבירה לא אמור להיות ריח כזה. כדי להימנע מסחורה לא טרייה הכריזה השבוע גולדסטאר על מעבר לחביות קטנות של עשרים ליטר. זה כי כשהבירה נמזגת מחבית קטנה, רוב הסיכויים שהחבית תוחלף בחדשה לפני שהבירה תירקב. או במילים אחרות, בגלל שאתה והחברים המעפנים שלך לא שותים מספיק בירה.

הכי גדולה

אין תמונה
ארית'ה פרנקלין. הרוקיסטית הכי גדולה

ארית'ה פרנקלין, זמרת ענקית שהפכה בשנים האחרונות גם לאישה שלא ממש היית רוצה לראות בעירום, נבחרה בסקר שערך מגזין המוזיקה המזדקן רולינג סטון לזמרת הטובה ביותר בעידן הרוקנ'רול, והשאירה מאחור ענקים כמו ריי צ'ארלס, אלביס וג'ון לנון. למרות שהשנים הטובות שלה כבר מאחוריה, וגם לא חסרים לה פרסים בארון, אני בטוח שכל מי שראה את הסרט "בלוז ברד'רס" וזוכר אותה שרה ברחובות, יודע למה מגיע לה הכי "אר.אי אס.פי.אי.סי.טי" שבעולם. וכל מי שחושב אחרת, שייבדוק אם הלב שלו והביצים שלו נמצאים במקום הנכון.