איוג'ן ניאגויה, מאמן קבוצת דינמו בבוקרשט, כמעט ואיבד את חייו אמש על ספסל הקבוצה באירוע מצמרר שתועד כולו בשידור חי.

המאמן הרומני של אחת הקבוצות הכי פופולריות במזרח אירופה, צולם הלילה על ספסל המחליפים במהלך המחזור השני של הליגה המקומית במשחק של קבוצתו מול קבוצת CSU קראיובה, כשהוא בעיצומו של התקף לב, נאנק מכאבים ומאבד את הכרתו מול עיניהם ההמומות של אנשי הצוות הטכני של הקבוצה.

ניאגויה, בן ה-51, קיבל טיפול רפואי מיידי עוד במגרש, והועבר באופן בהול לבית החולים שם הרופאים נאבקו על חייו והצליחו להציל אותו ברגע האחרון. הנהלת הקבוצה מסרה מאוחר יותר כי המאמן סבל מדום לב כתוצאה מהתקף לב חמור שחווה על הספסל.

באופן חריג במיוחד, ולמרות שהמאמן הובהל לבית החולים, שופט המשחק החליט שלא לעצור את ההתמודדות, והמשחק המשיך (אחרי שנעצר בדקה ה-27 של המחצית הראשונה), כשלבסוף הייתה זו קראיובה שניצחה בתוצאה 2-0 ושלחה את דינמו למקום האחרון בטבלה אחרי שהובסה 5-0 במחזור הפתיחה.

"היינו קרובים מאוד לטרגדיה איומה, ממש ראיתי איך הדפיברילטור הציל את חייו של המאמן שלנו", סיפר נשיא הקבוצה, פלורין פרונה, שהוסיף: "לפעמים אני באמת לא יכול להבין את רמת השנאה שיש ביציעים שלנו", הוא ציין כשהתייחס לקבוצת האוהדים שלא הפסיקה לקרוא קריאות בגנותו של המאמן, לקלל אותו, עד שלבסוף הוכרע על ידי הלחץ העצום שהופעל עליו.

מדיווחים שהגיעו מבית החולים מאוחר יותר נמסר כי נגואה חזר לבסוף להכרה מלאה, והוא מתקשר עם עם רופאיו ובני משפחתו.