על פייג' ואן זנט כבר סיפרנו לכם כאן לא פעם בעבר - לוחמת ה-UFC הכי בולטת של הארגון, זו שמעדיפה להתעלם מהמחמאות על יופיה ולהתמקד בלכסח אנשים בתוך הזירה. כעת ואן זנט עולה שוב לכותרות אחרי אירוע יוצא דופן בו לקחה חלק, במהלכו היא ועוד מספר לוחמים מהארגון נפגשו עם חיילים אמריקאים כדי להראות להם מה זה באמת אומר לקחת חלק בקרב פנים אל מול פנים.

כשהגיע תורה של פייג' לעלות על הבמה מול החיילים האמריקאיים, היא ביקשה מתנדב אחד מהקהל שיעלה לבמה כדי שהיא תוכל להדגים עליו תרגיל שנקרא Rear Naked Choke (סוג של חניקה אחורית). המתנדב נמצא, עלה לבמה, והכל נראה רגיל לחלוטין בזמן שפייג' הדגימה את מהלך החניקה והסבירה אותו לחיילים שישבו מרותקים מולה.

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzantufc) on

במהלך ההסבר של ואן זנט היא החלה אט אט להדק את החניקה סביב צווארו של החייל המתנדב, ובזמן שהיא מסבירה את המהלך היא שיחררה לאט את החניקה. מה שקרה לאחר מכן השאיר את פייג' עצמה ואת כל יושבי באולם בהלם מוחלט: החייל, בחור צעיר ובנוי היטב פשוט איבד את ההכרה באותו רגע והתמוטט לאחור לקול שאגותיהם של חבריו החיילים.

קולות הצחוק של החיילים נשמעים היטב בווידאו, ואחרי מספר שניות של לחץ וחרדה, החייל חזר להכרה ולא הבין מה קורה סביבו בזמן שואן זנט עצמה התנצלה בפניו ושאר חבריו ליחידה פשוט לא הצליחו להפסיק לצחוק.

פייג' ואן זנט הפכה בשנים האחרונות לאחת מלוחמות ה-UFC הפופולריות בעולם, לא מעט בגלל החזות יוצאת הדופן שלה, אבל בעיקר בעזרת כשרונה יוצא הדופן, זה שהוביל אותה עד עכשיו לנצח בשבעה מתוך 11 הקרבות בהם לקחה חלק. המלצה שלנו: נסו שלא לקבוע איתה קרב בקרוב אם במקרה קפצה לכם אופציה כזו.