כשזה נוגע אלי, יש דברים פשוטים שעושים לי את זה בגבר. בעיקר חשוב לי שהוא יהיה שעיר ממני, גבוה ממני, חכם, מצחיק, נחמד, אכפתי, הגיוני, רגוע, ספונטני, שנון, בעל חוש אופנה, עם ריבועים, עם ירוקים, עם מעט זיפים, עם שיער מסודר, שני תארים, שפתיים חושניות, עיניים בהירות, עם יותר מזוג נעליים אחד, שאף אחד מהם לא יהיה קרוקס, שגם לא יהיו סנדלי שורש ושירשה לי לכתוב עליו מדי פעם טור קוטל על כמה שהוא רחוק ממושלם. משהו סטנדרטי שכזה.


אבל בגלל שישראל מורכבת מכמה מיליונים של נשים ולא רק ממני (אבל גם, סליחה על זה), יש צורך במחקר קצת יותר מעמיק כדי לדעת מה עושה את זה גם לכל שאר הישראליות. אז יצאתי למשימה קשה (נשארתי במיטה) ובמשך ימים (או דקה וחצי) חיפשתי קבוצות של נשים בפייסבוק בהן כל אחת תספר לי מה הכי עושה לה את זה בגבר ומנגד – מה הכי לא (כי אנחנו בעד ביקורות בונות. רק בלי הבונות) התוצאות לפניכם:

אין תמונה
יש להן הרבה מה לומר עלינו

לפתוח לה את הדלת ולהיות עמוק (בדיבורים!)

בחמישייה הפותחת שלנו של הטרן און, הדבר שהכי עושה את זה לנשים הוא הומור ושנינות. נשים אוהבות גברים שיודעים להיות ציניים במידה ולהשחיל (תירגע) בדיחה טובה במקום הנכון. מיד אחר כך במקום השני, העידו הנשים שמה שעושה להן את זה בגבר הוא אינטליגנציה. חשוב להן שהגבר שהן יוצאות איתו יהיה חכם ושיהיה אפשר לנהל איתו שיחה מעמיקה (מיד אחרי הסקס! מואה הא הא הא).

אין תמונה
כן, ומה עוד?

אחרי שני אלה, שלושת הדברים הבולטים האחרים שהכי עושים את זה לנשים הם ריח גוף טוב (דגש על הטוב), היכולת לכבד נשים (משהו שאמור להיות מולד) ותכונות ג'נטלמניות (משהו שנכחד), כמו לפתוח את דלת המכונית, לא למהר לחתור למגע אינטימי, להראות אכפתיות ולא ליפול למשחקי אגו מטופשים (בניגוד לסוג הלא מטופש, שאותו אנחנו משחקות).

לא להתעלם משעווה ומהשיננית

המקום הראשון לגמרי הפתיע אותי: מסתבר שמה שהכי הכי הכי הכי מוריד לנשים מגבר, זה שגיעות קטיב. ואף יותר גרוע מזה –ואני יתן לכם רמז- זה לא לדעת ש-א' היא האות התחילית בגוף ראשון בזמן עתיד (ולא י'!). אבל אבשלום קור כבר תפוס אז נעבור לטרן אוף הבא.

טפטוף שעווה (צילום: imgur.com)
אמרו לנו להשתמש בשעווה! | צילום: imgur.com


עוד שניים שממש אבל ממש לא עושים את זה לנשים הם גברים שעירים יתר על המידה וקמצנים שדואגים לשמור על הכיסים שלהם (להשתמש בגרופון במסעדה זה אחלה, אבל להתחלק איתה על הדלק לשם זה לא).
שתי התכונות המובילות האחרונות, אך מאוד חשובות, שנשים לא רוצות למצוא בגבר שלהן הן חוסר כבוד ושחצנות ("עשיתי אותה! ואותה! ואותה! וכוווולן רוצות אותי!", זו דוגמה מאחדת של השניים. כי אני כזאת יעילה).

אין תמונה
מפרסמת את המידע הרגיש

מזוקן משוגע (צילום: Mr. Incredibeard)
שעיר, אבל מטופח | צילום: Mr. Incredibeard

אבל חוץ מכל אלה, יש עוד דברים שעושים את זה ללא מעט נשים וביניהם קעקועים, שיער ארוך, כתפיים רחבות, חולצות מכופתרות וחיוך. בין הדברים שמהווים טרן אוף רציני אפשר למצוא גם ריח מסריח, שיניים עקומות, שקרנים, חטטנים, חוסר טיפוח, אדישות ולהציע לבחורה להגיע אליך הביתה לדייט ראשון עאלק.
אבל גם לנו הבנות לא חסר (לא חסר יופי, לא חסר שכל, לא חסר פנטזיות מנותקות מהמציאות) ובטח גם לכם יש תלונות כלפינו. אבל מה אכפת לי, תשמרו אותן לעצמכם (או במלים אחרות – טוקבקים בראבק).