כן, יש לי סקס מדהים בחיים עכשיו (היי אבא, פעם הבאה תשתדל לקרוא "דה מרקר" או משהו). אני אוהבת לעשות את זה, אז טוב מאוד שיש לי סקס מדהים, אבל הייתה תקופה חשוכה שבה לא היה לי מזה מספיק. או בכלל. קונדומים שכבו במגירה ללא שימוש, גלולות נלקחו ללא מטרה והאקשן הכי גדול שהסדין שלי ידע היה ריר שיצא ממני במהלך הלילה. כזאת אני, סקסית בלי מעצורים.

אני בת 26 (אבל נראית 30), בזוגיות (כי חייבים שיהיה על מה לכתוב), עובדת במשרה מלאה (כי ההורים לא הסכימו שזה רעיון אדיר לממן אותי), חופרת בסגנון האהוב עליי (עם כמה שיותר הערות בסוגריים), אבל לא מזמן הייתי ממורמרת לגמרי (לא שיש אותי במצב אחר), כי מספר האורגזמות החודשיות שחוויתי היה נמוך (אולי לא אבסולוטית, אבל לפחות בהשוואה לאדם חי). 

ולא, לא הייתי רווקה. הייתי ואני עדיין בזוגיות רצינית ויציבה, ועכשיו גם עם הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים (למקרה שהוא קורא את זה. וגם כי זה נכון, כמובן). אבל כל אחד שנמצא בזוגיות עובר גם תקופות כאלה. תקופות ששני הצדדים רוצים סקס, אבל פשוט לא יוצא. כי פתאום מגיעים לנקודה בחיים שאשכרה יש לנו דברים של גדולים לעשות ומחויבויות שגוזלות מאיתנו כל טיפת זמן ואנרגיה. וכשמגיעים לנקודה הזאת, שבה לראשונה בחיים אין זמן לסקס, זה מבאס ומוזר ומפחיד וגם עניין שהיה לי די חדש. אבל הצלחתי לצאת מהלופ הנוראי הזה, ואם בת הזוג שלך תקועה בו, אז ראשית – תנחומיי. ושנית, הנה כמה דברים שאתה יכול לעשות (וכמה שאסור לך לעשות) כדי לצאת מזה:

1. אל תתחנן

להתחנן ליחסי מין זה סקסי כמו שולחן ארוחת חג של אשכנזים, וזה אפילו יותר גרוע אם אתה מתחנן לזה כשהיא בתקופה עמוסה ולחוצה ובכלל לא בא לה (טוב בסדר, במקרה שלי אני הייתי זו שהתחננה. העיקרון עדיין תקף).

אתה חייב להבין: מידת המסכנות שלך נמצאת ביחס הפוך למידת הרטיבות שלנו. אם אתה לא מספיק חכם כדי להבין איך הגרף הזה נראה – נסכם בזה שתשתוק.

2. תגדיר זמנים

אם הפרטנרית שלך נמצאת במצב שאני חוויתי - כן בא לה אבל היא מותשת - אז ידידי, הגעתם לגיל שבו ספונטניות היא כבר לא אופציה. בוא נשאיר את זה לילדים בני 17 (או 12, איפה זה עומד היום?) שבאמת יכולים להרשות לעצמם. במקום זה, ניקח מאותם ילדים חומר שימושי שמלמדים אותם בתיכון.

זוכר בעיות במתמטיקה סטייל "אם משאית יוצאת בשעה שש מתל אביב ומכונית של משפחת פשע יוצאת ב-10 מנתניה, באיזו שעה המכונית הראשונה תתפוצץ?"? אז כזה, רק עם סקס. צריך להתחיל לחשב שעות כדי שלא תקרה טרגדיה. לדוגמה, אם חצות ורק עכשיו נהייתם חרמנים, אבל אתם חייבים לקום בשש בבוקר – ותרו על התענוג. זה רק עוד יותר מעייף ומרוקן אנרגיות וגורם למרמור בבוקר, כשאתם מנסים להיגרר החוצה מהמיטה.

בכלל, עדיף לעשות כל מאמץ כדי שזה יקרה בשעה נורמלית (=קצת אחרי שיונית לוי מופיעה, הרבה לפני ששידור חוזר של פסטיבל מספרי סיפורים מתחיל), כי אחרת יש מצב שזה יקרה אבל בסוף תתבאסו על זה. לא שאי פעם קרה לי שהתבאסתי על סקס שהיה לי. עם הפרטנר הנוכחי! (בבקשה שהוא לא קורא את זה, אני מתחילה להזיע).

בכל מקרה, מן הסתם אני ממש גרועה במימוש העצה הזאת. אחרת הסעיף שלי על הגדרת זמנים לא היה יוצא הכי ארוך. סאמק.

3. תצלול

הטריק שיגרום לה להעדיף סקס על כל דבר אחר כרגע הוא פשוט להתחיל במין אוראלי. בשבילה, כמובן. אם היא לא תזרום איתך, זה רק כי אין לך מושג איך עושים את זה נכון. ובחייאת, אל תתעצל ותשתמש רק בלשון. תפרגן גם באצבע. ועוד אחת. לא סתם אלוהים נתן לך עשר.

סטיות מיניות (צילום: Shutterstock)
לא יודעים מה היא עשתה במלון, אבל זה מה שדמיינו | צילום: Shutterstock

4. תנצל את הסופ"ש

כל מה שאתה יכול לוותר עליו לטובת סקס – עוף על זה. ארוחת שישי? תאכל את מה שהיא מציעה בסעיף הקודם. ים? יש לך יופי של ברז בבית. מרתון "צל של אמת"? ספוילר: הדבר היחיד שיודעים בוודאות זה שהיא נרצחה. עזוב הכל ותתרכז בלתת עבודה.

5. טוס לחו"ל

כן, זה בדיוק מה שעשיתי עם הפרטנר. ארזנו שני תיקים ועפנו מפה. חמישה ימים בחו"ל זאת הדרך הכי טובה למלא מצברים של אנדורפינים. לאף אחד לא באמת אכפת מהנוף, מהאדריכלות האירופאית ומפיתוח שיחות מרתקות עם המקומיים, אולי מלבד הפעם ההיא שתאמרו למנקה: "ווי אר הבינג סקס, קאם לייטר", כי איי קאם ברגע זה ממש. כל מה שאמור לעניין אתכם בחופשה זוגיות זה עד כמה נוח המזרן ועל איזה עוד תנוחות ומקומות אפשר לסמן וי.

בלי שום קשר לכל זה – דעו לכם שיש אלוהים בשמיים. אני יודעת את זה כי בחופשה הזוגית שלנו החבר גרם לי להגיע לשם שש פעמים ביום, בכל תנוחה אפשרית, בכל פינה בחדר. פרייז דה לורד.

נאוה מרקו (צילום: אליק מרקו)
מסתובבת בלי חזייה כדי לקצר תהליכים? נאוה מרקו | צילום: אליק מרקו

ועוד שלושה דברים שאתה צריך לעשות אם הזוגיות חווה משבר סקס:

6. תן לנו הזדמנות ליזום ובינתיים תוודא ביומן שלא תכננת כלום ל-13.8.2017. זה ייקח זמן.

7. תהיה עצמאי ותביא ביד.

8. תהיה עשיר. זה לא אומר שיהיה יותר סקס, אבל אותי זה ישמח באותה מידה. תודה!_OBJ