View this post on Instagram

A post shared by אוהד בוזגלו • Ohad Buzaglo (@ohad_buzaglo_official) on

מה השריטה שלך?

"ההתמכרות המהירה לריגוש, האופוריה שבכיבוש והרצון לטרוף את החיים". 

מה המקצוע הכי גברי בעיניך?

"אמנם זה ישמע קלישאתי לבחור דווקא את המקצוע שלי, אבל אני בהחלט חושב שמאמן כדורגל לקבוצות בוגרים הוא המקצוע הגברי ביותר; לאמן ספורטאים אתלטים וחסונים, להתמודד עם תקציבים גדולים, קהל מושפע, הנהלה לוחצת ותקשורת חריפה. זה תפקיד כפוי טובה ואתה חייב להיות מאוד מחוספס, קשוח ועם 'עור של פיל'". 

על מה עוד לא סימנת וי ואתה חייב לנסות?

"תכנית ריאלטי גדולה".

מה הייתה העבודה הכי קשה שעשית בחיים?

"בצעירותי עבדתי במשך שלושה חודשים בחלוקת דואר. אני בחור די מפונק".

מה יכול להדליק אותך בשנייה?

"אנשים שפוסלים את דברי על הסף ולא נותנים לי להשלים את המסר שלי במלואו. אנשים ששופטים אותי על סמך שמועה כזו או אחרת, וכאלה שמזלזלים/מתנשאים מעליי לפני שהם שמכירים אותי".

מה היה רגע השיא בחייך?

"לידת התאומים הראשונים שלי ליון וסאן".

 

View this post on Instagram

A post shared by אוהד בוזגלו • Ohad Buzaglo (@ohad_buzaglo_official) on

מה הדבר הכי מטופש שעשית בשביל להרשים בחורה?

"כרעתי ברך באמצע הרחבה במועדון בניסיון להתחיל עם איזו יפיפיה. זה הצליח, אבל בדיעבד זה היה מטופש כי עד עכשיו היא לא נחתה ואני משלם על זה". 

מה המקום הכי מוזר שפגשת בו בחורה?

"באזכרה בבית העלמין. התכתבנו אחרי זה באינסטגרם וזה הוביל לדייט די במהרה".

מתי בכית בפעם אחרונה?

"הזלתי דמעות געגועים לילדים כשטסתי לחופשה בזנזיבר לפני כמה חודשים". 

מה הפנטזיה שלך?

"שלפחות אחד מהילדים שלי ימשיך את המורשת של משפחת בוזגלו בעולם הכדורגל הישראלי ויילבש את מדי נבחרת ישראל או יהפוך לשחקן מוביל בכדורגל הישראלי". 

יש לך בגד מזל שאתה לא זורק?

"לא ממש. קעקעתי בעבר את מספר המזל שלי (3) על האצבע כדי שלא אתפתה לאמונות הטפלות שהיו לי ויש לכל מאמן כדורגל".

מה הדרינק שלך?

"כאדם שגדל והתחנך כספורטאי ועדיין לא הסתגל לשתייה החריפה, קצת קשה לי להחליט על פייבוריט בתחום".

איזו מוזיקה אתה אוהב?

"במסיבות אני אוהב האוס, טכנו ומיינסטרים, וברכב אני שומע גם ים תיכוני".

 

View this post on Instagram

A post shared by אוהד בוזגלו • Ohad Buzaglo (@ohad_buzaglo_official) on

מה ההישג הכי גדול שלך כגבר?

"אמנם אני כבר בן 37, גרוש ואב לארבעה ילדים, לא הדוגמן האולטימטיבי עם הקוביות בבטן, לא אמיד כלכלית ולא חסרים אנשים מפורסמים כמוני - אבל אני מכיר את שוק הפנויים/פנויות מצוין ואני משוכנע שקשה מאוד (אם בכלל) למצוא גבר באשר הוא עשיר ומפורסם ככל שיהיה שחי בעוצמה כזאת גבוהה של הנאה ובסגנון חיים אינטנסיבי כמו שלי".

"יהיו שירימו גבה ויהיו גם כאלה שיגחכו - אבל זאת היא האמת לאמיתה. אני חי חיים ששווים מיליונים במינימום אמצעים ובגישה נהדרת. אני מנהל עשרות קשרים מצוינים עם נשים מקסימות ומצליח לשמור על הרמוניה ואידיליה סבירה בין כולן כשהאמת גלויה וכולן יודעות עלי הכל. בעיני זה הישג ענק כי אני חושב שבמציאות של היום, לכבוש את ליבה או ראשה של אישה הגונה זה לא דבר של מה בכך, ועל אחת כמה וכמה לתחזק קשרים עם מספר רב של נשים. הגעתי לגבהים בלתי נתפסים ביחסים מול נשים ובעומק ההבנה של מערכות יחסים".

"אני אכן מעיד על עצמי שאני חי בסרט, אבל הסרט הזה הוא המציאות לשמחתי. אין ספק שזה כרוך באישיות ייחודית ובכישורים/כישרון שאין לכל אחד, ומבחינתי ההישג האמיתי הוא שאני מבין שהשיא בעצם עוד לפני".

מה נשים צריכות לדעת על גברים?

"ראש של גבר שונה בתכלית מראש של אישה על כל המשתמע מכך: לגבר יש סטנדרטים שונים בנשים בכל הקשור לקשר קליל לעומת קשר רציני. גבר לא צריך סיבה טובה כדי להתפתות לאישה שבטעמו; גבר יכול לאהוב יותר מאישה אחת במקביל;  גבר יכול לבגוד גם כשהוא מאושר; גבר בתקופת חיים שלמה בטוח זגזג פעם אחת לפחות; וגבר תמיד משנה את תפיסת עולמו במרוצת השנים".

איזה טייפ של בחורות אתה אוהב?

"נאות, נשיות מטופחות ובמודעות לעצמן ולחיים בכלל. נשים אינטלגנטיות במינון הנכון, ולא כאלו שחושבות שהעולם סובב סביבן. נשים פשוטות בתפיסת עולמן, כאלו שמכילות את האחר, בעלות שמחת חיים, חייכניות ונעימות לסביבתן".

איזו תכונה נשית מוציאה אותך מהכלים?

"וולגריות, פמיניזם מוגזם, צעקניות, בחורות שלא נותנות חשיבות למראה החיצוני של הגבר ומתפשרות על הנתון הזה בקלות. אה, וגם כאלו שרוצות חתונה וילדים כמעט בכל מחיר כאשר לא ממש חשוב להן מי הפרטנר".

View this post on Instagram

A post shared by אוהד בוזגלו • Ohad Buzaglo (@ohad_buzaglo_official) on

מהו האוכל האהוב עליך שאתה לא יכול בלעדיו?

"אי מאוד מגוון באוכל. אין משהו שבלעדיו לא אוכל להסתדר".

באיזה פאב אפשר למצוא אותך?

"אני פחות הטיפוס של פאבים. תמצאו אותי יותר במועדונים, מסיבות ופסטיבלים, מסעדות או בקולנוע". 

איזה ספורט אתה עושה?

"כשאני מאמן אז אני לעיתים משחק עם קבוצת הכדורגל שלי. ולפעמים חוטא גם בריצות וחדר כושר". 

מה החפץ הכי דבילי שאתה מחזיק?

" מיקרופון קריוקי. למעשה אני אפילו 'זמר מקלחות' גרוע".

מה התחביב הכי גברי שלך?

"קעקועים הפכו לאחרונה לאהבה מאוד גדולה שלי, בטח בהתחשב בעובדה שאת הקעקוע הראשון עשיתי יום לאחר שעזבתי את הבית. אני גם עושה מסג' של 90 דקות לפחות פעמיים בשבוע".

מה אתה הכי שונא?

"שקרים, בגידות וצביעות". 

View this post on Instagram

A post shared by אוהד בוזגלו • Ohad Buzaglo (@ohad_buzaglo_official) on

מה היה הרגע הכי קשה אחרי הפרידה מפאני?

"אני ופאני חיינו 10 שנים מאוד מאושרות עם אהבה גדולה ובהרמוניה. הייתי בעל נאמן וטוטלי, אבא במשרה מלאה של ממש. היה לי קשה עם ההבנה שהשארתי מאחור אישה שנפגעה ממני עם ארבעה ילדים קטנים שיקרים לי יותר מכל דבר אחר במציאות שונה ומורכבת".

"הייתי דמות אבהית מאוד דומיננטית כשגרנו יחד, ולמעשה גידלתי אותם והייתי איתם בבית כשפאני הלכה לעבודה. אני לוקח אחריות מלאה על ההחלטה הקשה שעשיתי, ויודע שזה היה גם צעד מאוד קשה לילדים ולפאני. אני אוהב אותה ואת הילדים בלי סוף, ואדאג להם לנצח לפני כל דבר אחר. אני תמיד אהיה שם בשבילם". 

יש רגע ששודר בבוזגלוס ואתה מתחרט עליו?

"הבוזגלוס היא סידרה מופלאה שמובלת בגאונות על ידי היוצרת סיגל שביט, ומציגה את חיי המשפחה שלנו ללא פילטרים. כן, זה כולל גם ריבים, אינטריגות וקשיים, אבל זה חלק מהחיים של כל משפחה, ולכן הסדרה הזאת כל כך מצליחה וסוחפת אלפי אנשים שמזדהים איתנו".

"אם בכל זאת צריך לבחור רגע, אז היה רגע אחד קשה בעונה הראשונה בו רבתי עם המשפחה בטיימינג מאוד רגיש עבורי. זה קרה לאחר שעזבתי את הבית ונגרר לוויכוח חריף עם אחי אסי, ולאחר מכן עם אבא שלי. אבל חרף הקושי אני עדיין לא מתחרט. בכלל, אני לא גבר של חרטות, אני יודע להצטער ולבקש סליחה, אני יודע להודות בטעויות - אבל לא אחד שיתחרט. אני מאוד אוהב את החיים שלי, ולכן אני שלם עם הדרך וגם עם הרגעים הפחות נעימים".

רגע ספציפי שאתה זוכר מהילדות? של לגדול תחת יעקב בוזגלו?

"ראשית אציין שיעקב בוזגלו מגיע בחבילה אחת ביחד עם חני בוזגלו - אמא מופלאה שנתנה את כל כולה לגידול ילדיה בצורה מדהימה. לגדול כבן ליעקב בוזגלו זה בהחלט לא דבר שגרתי וזו חוויה יוצאת דופן; תמיד חובת ההוכחה עליך, הוא מסתכל מלמעלה ובוחן כמעט כל דבר שאתה עושה. יעקב הוא איש חם ואוהב, ותמיד מחנך למצוינות".

"כל עולמו של אבא שלי הוא עולם הכדורגל, וקשה מאוד לדבר איתו על נושאים אחרים חוץ מענייני משפחה וכדורגל. נכון שברגע שהוא הצביע על מאור ולקח אותו כמפעל חיים היינו צריכים להסתגל לעניין, ולילדים צעירים זה די מורכב, אבל אני חושב שבמבחן התוצאה - כאבא בכל הפרמטרים ועל כל המשתמע מכך - אבא שלי הצליח בענק".

"זיכרון ילדות בולט שיש לי הוא היום ההוא בו אסי ואני כבשנו כל אחד שלושה שערים במשחק, ואז ברכב, בדרך חזרה הביתה, אבא שלי אמר לנו שאנחנו מסוגלים להרבה יותר ושיש לנו המון להשתפר. שניות אחרי זה הוא הצביע על מאור ואמר 'זה! זה יהיה כוכב!'. ייאמר לזכותו שהוא פגע בול".

View this post on Instagram

A post shared by אוהד בוזגלו • Ohad Buzaglo (@ohad_buzaglo_official) on

מה היית רוצה שאנשים בבית ידעו עליך?

"זה קצת ארוך, אבל יש לנו זמן: חשוב לי שיידעו שלמרות הפרסום והתהילה אני עדיין איש כדורגל ומאמן כדורגל שאוהב את המקצוע שלו ובהחלט לא זנחתי את התחום ומקווה לחזור בקרוב למגרשים. יש בי הרבה יותר עומק ממה שרואים בסדרה, אני פעיל מאוד באינסטגרם והמון אנשים רואים בי סוג של מנטור ליחסים שבינו לבינה".

"אני גבר עם דעות מאוד חזקות ששונות מרוב האנשים, ואני אכן חי חיים לא נורמטיביים . אני לא שוביניסט, ואני מעריץ את המין הנשי! מעולם לא חשבתי שגברים הם מעל נשים ובטח שאין להם יותר זכויות. אני כן מאמין שגברים ונשים הם יצורים שונים לגמרי עם דרך חשיבה אחרת, ובמידה ויעשו את אותו הדבר התוצאה תהיה אחרת וההשלכות יהיו שונות - זו דרך הטבע".

"נכון שאני מעלה תמונות עם בחורות ואני אוהב את החיים הטובים - אבל אין בכך שום פסול - גם אבא לילדים יכול ליהנות. אין לי מה להסתיר או ממה לחשוש. אנשים אומרים לי 'אל תראה ותעשה בשקט'. אני לא מאמין בשקט הזה. בגלל השקט הזה אנשים מסתירים ובוגדים, הם התרגלו להציג מצג שווא וזה הכי גרוע בעיני".

"הילדים שלי מחונכים וגדלים לתפארת, ומי שמכיר יודע שאני שלם עם כל מה שקורה בחיי. ג'נטלמניות וכבוד לאישה הם ערכים עליונים בעיני. אני לא קונצנזוס, ולא כיוונתי להיות כזה. אני יודע שאני אדם שנוי במחלוקת ושיש גם ביקורת לגיטימית עליי - אנשים לא רגילים לגבר שמתקשר כך את סגנון חייו".

"אני חושב שהשיח על גירושים הוא מאוד רדום, ואנשים מפחדים לשוחח על העניין ולהוציא את הפחד, כי הרי גירושים, בתפיסה הרווחת, הוא שם נרדף לכישלון ופירוק משפחה ובית, ואנשים בורחים ולא מתעמתים עם המציאות. חייבים לפתוח ולדבר יותר על הנושא. אני חושב שגירושים זה לא כישלון, והמשפחה לא חייבת להתפרק. יש דרכים למצוא את האושר גם לילדים וגם לבני הזוג. הורים מאושרים יעשו ילדים מאושרים".

"הבוזגלוס" זמינה לצפייה ב-yes וב-STINGTV