מה השריטה שלך?
"שאלה קשה. כמו כולם, יש לי הרבה שריטות. אולי השריטה הכי גדולה שלי זה שאני כל הזמן שואל את עצמי שאלות ובוחן הכל. אין לי שקט כמעט - אני יודע שזה מוזר כי אני בן אדם מאוד רגוע באופן כללי, אבל הראש לא מפסיק לחשוב לשנייה".

מה המקצוע הכי גברי בעיניך?

"אני לא מאמין שיש קשר כלשהו בין מקצוע לגבריות. גבריות זה דרך חיים, זה התנהגות, זה יחס לאחר ולנשים בפרט, לא משהו שאתה עוסק בו מקצועית. רקדן בלט יכול להיות הכי גברי שיש. גילוי נאות: עבדתי כאחמ"ש בזארה במחלקת נשים כשהייתי סטודנט (חייבים לאכול, מה לעשות). לעולם לא הרגשתי שזה פוגע לי בגבריות".

על מה עוד לא סימנת וי ואתה חייב לנסות?
"ילדים. ולטוס למזרח. לאו דווקא בסדר הזה".

מה הייתה העבודה הכי קשה שעשית בחיים?
"עבדתי בהרבה עבודות מזדמנות, במיוחד בזמן הלימודים. מקייטרינג ועד למכירת בגדים, וסתם לתמלל שעות של סרטים תיעודיים. אבל הכי קשה היה לעבוד במוקד טלפוני למשכנתאות של בנק, אני לא בטוח למה, אבל ממש סבלתי. אולי בגלל שהרגשתי בורג במכונה ענקית שמגלגלת מיליונים, אולי בגלל שאני לא אוהב להציק לאנשים בטלפון, אולי בגלל שלא היה לי לב למכור משכנתאות לאנשים מסכנים שהתחננו שרק ניקח את הכסף שלהם (בלי לדעת שישלמו בסוף פעמיים את סכום ההלוואה), אולי בגלל שאני פשוט לא טוב בלמכור מוצרים פיננסים. כנראה קצת מהכל".

מה היה רגע השיא בחייך?
"כשעליתי לארץ. החלטה הכי טובה שעשיתי בחיים שלי. לא מצטער על זה אפילו לשנייה. ולאחרונה, שיא קטן נוסף, היה כש-Walnut, הסטרטאפ בו אני עובד, גייס סכום מכובד. הרגשתי שאני חלק מההצלחה ושמחתי על כל האנשים המדהימים שקורעים את עצמם בשביל הפרויקט".

מה יכול להדליק אותך בשנייה?
"חוסר צדק והשפלה".

מתי בכית בפעם האחרונה?
"ברגע של דאון. אני מאמין שזה היה מלחץ כשהשידורים התחילו. פתאום אתה רואה מה אנשים כותבים (ויש הרבה שטויות ורוע), ואתה מרגיש תמיד נורא חשוף בכל מקום כל הזמן, אולי אפילו קצת חסר אונים, לקח לי זמן לעכל את עניין החשיפה".

יש לך בגד מזל שאתה לא זורק?
"לא. אבל אני מאוד ספציפי במה שאני אוהב ללבוש, אז אני לא קונה המון בגדים".

מה הדרינק שלך?
"פסטיס. זה אניס צרפתי - כמו ערק רק יותר טעים". 

ניצן ועמנואל (צילום: צילום פרטי, קשת12)
עם הכלה הטלוויזיונית שלו. מנו כהן | צילום: צילום פרטי, קשת12

מה ההישג הכי גדול שלך כגבר?
"לא בטוח שאני מבין את השאלה עד הסוף. אולי שהתגייסתי לצבא ולא הייתי מוכן לזה בשיט. כולי ילד בן 18 שבדיוק עזב את הבית בצרפת ואין לו מושג מה זה צבא (הרי אף אחד במשפחה שלי לא שירת). פשוט אמרתי יאללה, נראה מה יהיה. אני לא ידוע אם זה הישג בתור 'גבר', אבל זה היה בהחלט מעשה משמעותי בשבילי".

מה נשים צריכות לדעת על גברים?
"דעות קדומות יכולות לפגוע ביצירת זוגיות - וזה נכון גם לגבי גברים. בסוף כולם מגיעים עם כל מיני דעות על מה סממנים כלשהם אומרים על האחר, ולרוב זה סתם שטויות. מה זה חשוב אם הוא/היא היפסטר/ית, או טבעוני/ית, או ברמן/ית? כל אחד בא עם עולם משלו, ואנחנו נוטים לפסול על שוני לפני בכלל להכיר לעומק ולראות פנים".

איזה טייפ של בחורות אתה אוהב?
"אין לי ממש טייפ. אני אוהב נשים עם לב טוב, קלילות וחוש הומור. ויפות גם - כמו כולם".

איזו תכונה נשית מוציאה אותך מהכלים?
"אני לא מאמין שזו תכונה נשית או גברית - אבל קשה לי עם אנשים קריזיונרים. אני שונא לריב על דברים חסרי משמעות - במיוחד עם בת הזוג שלי. וגם נורא קשה לי עם אנשים שלא מודעים לעצמם".

מהו האוכל האהוב עליך שאתה לא יכול בלעדיו?
"עוף".

עמנואל כהן (צילום: צילום פרטי, קשת12)
"סליחה, מישהו יודע איפה אפשר להשיג כאן עוף?" | צילום: צילום פרטי, קשת12

באיזה פאב אפשר למצוא אותך?
"אני לא יוצא באופן קבוע לאותו מקום. אבל אם אני רוצה קצת לצאת בלי בלגן, יש פאב קטן ליד הבית שלי, My Pub. בעלת הבית והלקוחות הקבועים ממש חמודים. אני סתם יכול לבוא כדי לדבר איתם".

איזה ספורט אתה עושה?
"אני מבקש לשמור על זכות השתיקה בנושא ספורט. אני קצת מביך בעניין הזה".

מה החפץ הכי דבילי שאתה מחזיק?
"יש לי ים של שטויות בבית, אבל בהגזמה. אני מאמין שפירות מעץ בסלסלת קש של עשר ס"מ זה באמת מוגזם. אין לי שום שימוש או צורך בזה. זה סתם יושב ליד הטלוויזיה".

מה התחביב הכי גברי שלך?
"אני מאמין שאם הולכים על קלישאות אז לשחק בפלייסטיישן".

מה אתה הכי שונא?
"דעות קדומות, חוסר צדק, חוסר כבוד ושנאת חינם. אני לא מצליח להבין את זה".

מה היית רוצה שאנשים בבית ידעו עליך?
"כמה דברים. הראשון הוא שאני מעשן רק סיגריות רגילות (מגולגלות). הדבר השני הוא שאני יודע שאני נראה נונשלנט וכאילו לא אכפת לי מכלום - אבל ההפך הוא נכון, אני קצת רגיש מדי וזאת דרך לשמור על עצמי. והשלישי – באמת שזה היה רק מאצ'! ועוד משהו, אם במקרה אתם נתקלים בי ברחוב, תגידו שלום".