אז מה אומרים על ידיים גדולות? כי במקרה הבא מדובר במוטציה, אדם שביקום אלטרנטיבי כנראה היה נבחר על ידי פרופסור X לנבחרת גיבורי העל שלו. הידיים של ג'ף דייב בן ה-50 זכו בין השאר להשוואה מכובדת לפופאי וכוכבים מצויירים נוספים כמו ראלף ההורס.

דייב, חקלאי ממינסוטה, הוא תקלת פוטשופ שקמה לתחיה. נדמה שהידיים שלו יכולות למחוץ אדם שלם בקלות, אבל למזלנו הוא מנצל את היקף היד של 49 סנטימטרים כדי לשלוט בעולם הורדות הידיים.

אין תמונה
בחר בתחביב הולם

הוא מתחרה מאז שנות השבעים המאוחרות והפך מהר מאוד באופן טבעי לאחד האנשים המוכרים בתחום. לרוע מזלו הוא חווה תאונה לא נעימה בשנת 1986, כשבמהלך תחרות היד שלו יצאה מהמקום. קצת מפחיד אותנו לחשוב מי היה היריב.

אין תמונה
הידיים של דייב מול מתמודד אחר
_OBJ

התאונה גרמה לו לפרוש, עד שנת 2012- באותה שנה הוא חזר לתחרויות, כשהוא משתמש ביד שמאל שלו. אין לו טכניקה מיוחד והוא לא מתאמן - הוא סומך על הגודל העצום והתחרותיות שבו כדי לנצח. מבט זריז נוסף בתמונות מבהיר שאכן אין לו צורך באימוני כח - לאן עוד יש לצמוח?

התמונות שלו מסתובבות ברשת מזה שנים, תוך אזכורים למחלות שונות או מצב רפואי נדיר שהוביל למראה הלא שגרתי. אבל אין שום אזכור רשמי שמסביר את הידיים העצומות, והוא עצמו לא מתייחס לנושא - מכיוון שהוא גם חזק מאוד, ולא רק גדול מידות, נראה שמדובר פשוט בחריגה מקרית של הטבע.