"כנראה שלתושבי ניו יורק אין מספיק מקום בתקופה האחרונה": נוסעים ברכבת התחתית בניו יורק נדהמו כשנתקלו בשני נוסעים מקיימים יחסי מין על אחד הרציפים באחת התחנות בעיר.

התקרית עצמה ארעה לפני כשבועיים, והתפוצצה ויראלית לאחר תיעוד של האקט שהפך לוויראלי בכל העולם, ולמרות שעברו כבר 14 יום, שוטרי ניו יורק טרם איתרו את הנפשות הפועלות והפעילות.

האקט הבזיארי התרחש על רציף 4/5/6 במנהטן, ותועד ברובו בסרטון באורך של קצת יותר מחצי דקה, ובמהלכו ניתן לראות את הגבר מקיים מין אוראלי בזוגתו האלמונית, זאת בשעה שהנוסעים ההמומים מולם לא מאמינים למתרחש מול עיניהם. 

חוקרי ה-NYPD פרסמו לאחרונה תמונה של הגבר החשוד בעודו יוצא מתחנת הרכבת, ולטענתם עדי ראייה זיהו את השניים מוקדם יותר מבצעים מין אוראלי אחד בשנייה גם בתחנה אחרת.

הסרטון מסעיר כאמור כבר שבועיים את תושבי ניו יורק, ורובם נחרדו מהמחשבה על מה שהתרחש על הרציף. "אלוהים אדירים, זה נורא!", כתבה אחת הגולשות. "קר מדי בשביל לעשות דברים כאלה. בשיא הרצינות, תשכרו חדר!".

מגיבים אחרים חיזקו את טענתה ואמרו שהשניים היו צריכים לכל הפחות ללכת לאחד המלונות בעיר, ווגלש אחר סיכם את האירוע כשכתב: "למה ברכבת התחתית? גועל נפש. איזה השפלה. כנראה שהאהבה שלהם ממש חזקה".