"הפרוצדורה הזאת שינתה את חיי": מיה קאליפה עדכנה לאחרונה את מיליוני העוקבים שלה באינסטגרם כי חזרה לקליניקה של הפלסטיקאי בשביל לעבור טיפול קוסמטי קטנטן. בסרטון שהעלתה לסטורי שלה באינסטגרם, אושיית הרשת הלבנונית-אמריקאית סיפרה שעברה הזרקות בוטוקס לבית השחי שלה – וזו לא הפעם הראשונה.

קאליפה טוענת שהיא אובחנה לפני כמה שנים עם היפרהידרוסיס, בעיה רפואית שגורמת להזעת יתר. על כן, היא מזריקה לבית השחי שלה מדי פעם בוטוקס כדי שזה ימנע הפרשות מבלוטות הזיעה שלה.

 

מיה קאליפה (צילום: miakahlifa, instagram)
"ככה אני חיה את חיי, אני לא מזיעה בחולצות שלי ואני יכולה ללבוש אפור" | צילום: miakahlifa, instagram

"אני מתמודדת עם היפרהידרוקסיס כבר 5 שנים, ממתי שהתקפי החרדה שלי החמירו ושמתי לב שדיאודורנט כבר לא עוזר לי", סיפרה קאליפה. "מאז, אני מזריקה בוטוקס בבית השחי שלי פעמיים-שלוש בשנה בשביל להפסיק את פעולת בלוטות ההזעה שלי. ככה אני חיה את חיי, אני לא מזיעה בחולצות שלי ואני יכולה ללבוש אפור".

קאליפה הוסיפה כי ערכה את הפרוצדורה אצל המנתח הפלסטי ד"ר דוגאר, שעשה לה את ניתוח האף בקיץ של השנה שעברה. אושיית הרשת סיפרה אז שהמחשבה מאחורי הניתוח הייתה להנמיך מעט את גשר האף כדי "לעדן אותו" מצד אחד, ומצד שני "לשמר את החזות המזרח תיכונית שלה".

View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

"אני לא יכולה להיות שמחה יותר ומאוד מתרגשת שכל האורחים בחתונה יראו את האף החדש שלי", כתבה קאליפה בחשבון האינסטגרם שלה. מאז, היא הספיקה להתחתן עם בחיר ליבה, השף רוברט סנדברג, ולהתגרש ממנו בצער רב.