קינסי וולנסקי חוזרת לעשות את מה שהיא יודעת לעשות הכי טוב באליפויות ספורט בינלאומיות, והפעם: בגביע העולם בסקי אלפיני שנערך השבוע באוסטריה.

אושיית הרשת חסרת המעצורים (באמת, היא לא עוצרת לרגע) התפרצה השבוע למסלול הגלישה בעיצומו של אחד המקצים הגורליים בטורניר, וכרגיל אצלה - היא גרמה למהומת ענק.

התעלול השערורייתי של וולנסקי התרחש בזמן המקצה של הגולש האיטלקי אלכס וינצר, ורגעים ספורים לפני שווינצר חצה את המסלול, אושיית הרשת הבלונדינית חצתה בעצמה את קו הסיום בבגד ים שחור כשהיא אוחזת בשלט עליו נכתב: "נוח על משכבך בשלום קובי", כמחווה לכדורסלן ה-NBA שהלך לעולמו השבוע בתאונת המסוק הטראגית.

בעקבות הפריצה למסלול של וולנסקי, וינצר ומאמנו היו בטוחים שהאיטלקי הצליח לעקוף את הגולש הצרפתי קלמנט נואל ולכבוש את המקום הראשון בתחרות - וכנראה מיותר לציין שזה ממש לא מה שקרה, והצרפתי מצא את האירוע מצחיק במיוחד. 

הגולשים והצופים באירוע נותרו המומים כאחד לנוכח הפריצה המוגזמת של וולנסקי, והגולש השוויצרי, רמון זנהאוסרן, התייחס להשתלשלות האירועים מאוחר יותר וסיכם זאת במשפט אחד ברור במיוחד: "לא ראיתי דבר כזה בכל שנות הקריירה שלי".

View this post on Instagram

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

זו ממש לא הפעם הראשונה שוולנסקי מתפרצת לתחרות ספורט כזו או אחרת, והרשת זוכרת לה בעיקר את הפעם ההיא בה קפצה על כר הדשא בגמר ליגת האלופות בשנה שעברה בספרד.

כזכור, עד לאותו רגע, וולנסקי ספרה קצת יותר מ-300 אלף עוקבים באינסטגרם, כיום, בעיקר אחרי הפריצה למגרש בליגת האלופות, היא כבר הפכה למעצמת רשת עם 3.4 מיליון עוקבים. עכשיו שמישהו ינסה לעצור אותה.