"גברים רוצים אותי עד שהם מגלים את הגיל האמיתי שלי": טיקטוקרית מארה"ב חשפה לאחרונה כיצד הגברים שהיא בקשר איתם נוהגים לאבד בה עניין ברגע שהם מגלים שהיא נמצאת בעשור החמישי לחייה.

בסרטון שהפך לוויראלי ברשת החברתית, סיפרה הגולשת, אפריל שמה, שרוב הדייטים שלה מאבדים עניין ונעלמים ברגע שהם מגלים שהיא בת 44. הסרטון שפרסמה עלה תחת הכותרת: "אף אחד לא רוצה באמת קוגרית", ונצפה מאז יותר מ-8 מיליון פעמים ברשת

תוך זמן קצר גרף הסרטון למעלה מ-800 אלף לייקים ועוד 41 אלף תגובות מהגולשים – חלקן ממשתמשים שרצו לחזק את אפריל, ואחרות מגולשים שלא בדיוק השתכנעו מהטענה שלה.

@princessaprilxo

nobody wants a cougar

♬ Kiss Me More (feat. SZA) - Doja Cat

View this post on Instagram

A post shared by OC TOOTH GEMS / HYA PEN LIP (@lv.lips)

"אני לא חושב שאפשר להגדיר את האנשים האלה בתור גברים", כתב אחד הגולשים. "הם נשמעים לי יותר כמו ילדים. גיל זה כלום ואין לו שום משמעות. אם לאישה יש אופי טוב והיא אמיתית, אז כל השאר זה סתם". גולש אחר הסכים והוסיף: "גיל זה סתם מספר. מה שמשנה באמת זה שיש לך לב טוב".

מנגד היו גם גולשים שהיו סקפטיים בלשון המעטה לגבי מה שאפריל ציינה בסרטון. "אני לא יודע מה לומר לכם, אני לא מאמין לשנייה שזאת הסיבה שמישהו לא רצה להיות איתה", כתב גולש נוסף, ובינתיים, גולש אחר טען כי הסיבה עשויה להיות אחרת לגמרי.

"יכול להיות שאת עדיין מוצאת חן בעיניהם, אבל בגיל הזה יש כבר בעיה של להביא ילדים", כתב אחד מהם. "לא שאת לא יכולה, אבל הרבה יותר אידיאלי להביא לעולם ילדים עם מישהי צעירה יותר. סליחה, אבל זאת האמת".