ולנטיינ'ס, חג האוהבים, ממש מעבר לפינה, ואיתו גם מלא לבבות אדומים, שוקולדים ורומנטיקה. למרות זאת, מתברר שישנם לא מעט אנשים שפחות מתחברים לכל הסיפור הדביק הזה, ומנצלים את היום הזה בשביל להתמרמר על מצב הזוגיות/אי זוגיות שלהם.

אם במקרה אתם כאלה, אז כנראה שמצאנו עבורכם את הפתרון המושלם: גן החיות בסן אנטוניו שבטקסס שבר לאחרונה את הרשת עם המבצע החדש שלו: "Cry Me a Cockroach". נשמע טוב אה? אבל מה זה בדיוק אומר? אנחנו בטוחים שתאהבו לשמוע את זה.

הנהלת המקום פרסמה לאחרונה בחשבון הפייסבוק של גן החיות כי הם יאפשרו לגולשים ולמבקרים בגן החיות לתת שמות לתיקנים וחולדות - ספציפית שמות של האקסים או האקסיות שלהם.

המטרה? ובכן, מאוחר יותר אותן חיות, או התיקנים או החולדות, ישמשו כטרף עבור נחשים, מכרסמים ובעלי חיים אחרים. עכשיו, זה רק מתחיל כאן.

View this post on Instagram

A post shared by San Antonio Zoo & Zoo School (@sanantoniozoo) on

View this post on Instagram

A post shared by San Antonio Zoo & Zoo School (@sanantoniozoo) on

המבצע יוצא הדופן הזה מיועד כאמור לאנשים שפחות מתחברים לצד הרומנטי של ולנטיינ'ס, ומיועד לגייס כספים לגן החיות. או במילים אחרות: אתם תצטרכו לשלם על התענוג הזה, אבל מרגיש לנו שזה לגמרי שווה את זה.

על פי הפרסומים של גן החיות, להעניק לתיקן אלמוני את שמו של "ההוא שזרק אותך מכל המדרגות" יעלה 5$, בזמן שלקרוא לחולדה על שמה של "זו שאסור להזכיר את שמה" יעלה לכם 25$.

הג'וקים עם שמות האקסים מוגשים חיים לטורפים שלהם, ומקורם מחוות המתמחות בגידול תיקנים. החולדות לעומת זאת מוגשות כשהן אינן בחיים, ומגיעות לגן החיות במשלוחים קפואים.

מהנהלת גן החיות נמסר בנוסף כי כל ההאכלות יועברו בשידור חי באתר האינטרנט של גן החיות, מה שיהפוך את הסיפור הזה לקרנבל של ממש, בו גם אתם תוכלו להשתתף אם תרצו. 

מיותר לציין שהפוסט גרף לא מעט תגובות מקוריות מהגולשים, וחלקם ממש אהבו מאוד את הקונספט: "הייתי בטוח שאני אדם בוגר", הגיב אחד הגולשים. "חשבתי שהשארתי את כל המשקעים מאחור, כיוון שאני נשוי בשמחה כבר 8 שנים. למרות זאת, אני ממש-ממש-ממש רוצה לעשות את זה".

פרסום הפוסט הגיע כמה שבועות אחרי שגן החיות באל פאסו, טקסס, הודיעו על פרסום של מבצע דומה לגיוס כסף למקום, ומנהל גן החיות הודיע שבעקבות ההצלחה של המבצע הדומה בשנה שעברה, הם החליטו להרחיב את מגוון החיות שניתן יהיה להאכיל - כולל קופי אורנגאוטן ואפילו קרנפים.

כמו כן, מנהל גן החיות הבטיח כי על כל 1,000$ שיצליחו לגייס, בכוונתו לאכול ג'וק. עד כה, הם גייסו למעלה מ-7,000 דולר - אז תעשו את החשבון הדוחה לבד.