"לא מסתתרת יותר, המנתח הזה שינה לי את החיים ואני מודה בזה": מיה קאליפה הצליחה לרגש את מיליוני העוקבים שלה כשחשפה כי עברה לאחרונה ניתוח פלסטי באף.

בפוסט שפורסם בחשבון הטיק טוק של אושיית הרשת האמריקאית/לבנונית, קאליפה פרסמה כיצד היא נראית אחרי הניתוח – וכמובן שהתיעוד הפך מהר מאוד לוויראלי.

"אל תשוו את עצמכם לאף אחד באינטרנט", כתבה קאליפה. "אתם יפהפיים". בסרטון ניתן לראות את אושיית הרשת בכניסה לקליניקה ומאוחר יותר עם התחבושות על גשר האף. התיעוד פורסם לפני פחות מ-12 שעות וכבר צבר יותר מ-3 מיליון צפיות ברשת החברתית.

@miakhalifa

I’d never hide behind a tree. Don’t compare urself to anyone on the internet, ur beautiful ♥️ THANK U, @deepakdugarmd. U changed my life! ##ShaveItOff

♬ original sound - makayladid

אם במקרה פספסתם את השם, אז זה המקום לספר שקאליפה התפרסמה ברחבי הרשת אחרי קריירת הפורנו הקצרה שלה בגיל 21 ונמשכה כ-3 חודשים. בפרק הזמן הקצר בו היתה חלק מהתעשייה הכחולה היא הפכה לאחד השמות הכי מדוברים בעולם בעקבות הסצינה בה השתמשה עם חיג'אב שעוררה את זעמם של אנשי דאע"ש – שאף איימו לרצוח אותה - ומאז קאליפה הביעה כבר אינספור פעמים חרטה על החלטתה להשתתף בסרטי פורנו.

מיותר לציין שהסרטון מהקליניקה הפלסטית עורר מהומה בקרב עוקביה של כוכבת הפורנו לשעבר שלא נשארו אדישים: "מיה קאליפה עשתה ניתוח אף אחרי כל השנים האלה", כתבה אחת מהן בטוויטר. "אני פשוט המומה". מאוחר יותר, אושיית הרשת השערורייתית כמובן הגיבה לאותה עוקבת על הציוץ.

 

מיה קאליפה
"אל תשוו את עצמכם לאף אחד באינטרנט" | צילום: miakhalifa, instagram

"אני כבר 15 שנה חושבת על הניתוח הזה וסוף-סוף הייתי מוכנה", כתבה קאליפה. "עכשיו זה היה מועד מושלם כי יש לי המון זמן להתאושש". מה נאחל לה? החלמה מהירה, כמובן.