תיעוד של כלבת לברדור לבנה הפך לוויראלי ברשת אחרי שהבעלים שלה חשפו מה קרה אחרי שאכלה פטריות בר בחצר האחורית של בית הוריה של האישה. בסרטון שעלה לטיקטוק וגרף כבר יותר מ-12 מיליון צפיות, אפשר לראות את ההשפעה של הפטריות על חיית המחמד המסכנה.

"מיילי, הכלבה שלי, אכלה פטריות בר", ציינה בעלת הכלבה, שאנון בגוף הסרטון. "הרגע שילמנו 140 דולר לווטרינר כדי שיגיד לנו שהיא מסטולה". בהמשך, בשיחה עם כתבים מקומיים, הבעלים של מיילי סיפרה את כל הפרטים על התקרית ההזויה.

@shnnsllvn

She's fine it's funny now that we know she's fine ##dog ##dogownerproblems #becauseigothigh

♬ Because I Got High - Afroman

"התעוררנו בבוקר בבית של ההורים שלי בניו המפשייר (צפון-מזרח ארה"ב) וראיתי שמיילי עשתה פיפי במיטה שלה, משהו שהיא לא עשתה כבר 8 שנים", סיפרה שאנון. "מעבר לזה, ראינו שגם קשה לה ללכת, היא מתנהגת מוזר והיא אפתית לחלוטין. היא לא אכלה כלום, אפילו לא חטיפים, וסירבה לצאת לטיול או לסיבוב בסירה – שזה הדבר שהיא הכי אוהבת".

שאנון החליטה לקחת את הכלבה לווטרינר, וזה זיהה מיד תסמינים של השפעות של צריכת פטריות בר. למרות זאת, כל המדדים של הכלבה היו תקינים והוא שחרר אותה לביתה, שם שאנון בדקה אם יש החמרה במצבה – מה שלא קרה.

"היא הייתה ממש רדומה בערב וכל הזמן רצתה להיות לידי", הוסיפה שאנון. "בבוקר היא כבר הייתה כמו חדשה". בינתיים, הסרטון גרף כמעט 9,000 תגובות מהגולשים – חלקם צחקו שהכלבה "יצאה למסע רוחני", ואחד הגולשים הוסיף: "ענק. עכשיו היא יודעת את כל סודות היקום".