אושיית אינסטגרם מהמזרח הרחוק תובעת את חברתה הקרובה על כך ששיתפה עם מכריה סרטון בו נופלת לה השמלה – והתיעוד, מן הסתם, עקף את חבריה של החברה והפך לוויראלי.

מלדה רוסיטה, אושיית רשת שמוכרת היטב באינדונזיה שמחזיקה בכמה מאות אלפי עוקבים, טוענת כעת שהסרטון הופץ ללא ידיעתה או הסכמתה ומבזה אותה - ועל כן החליטה לתבוע את חברתה.

התקרית המדוברת ארעה בזמן חופשה של רוסיטה באי באלי, שם היא טיילה באזור נוסא פנידה וצולמה על ידי חברתה כשהיא עולה במדרגות. לפתע, החלק העליון של שמלתה נפל וחשף את השד הימני שלה, ומאוחר יותר הסרטון מצא את דרכו לאפליקציית וואטסאפ, שם הוא הועבר לאינספור משתמשים לפני שמצא את עצמו ברשתות החברתיות.

View this post on Instagram

A post shared by Melda Rosita (@melda_inmelda)

רוסיטה כעת מאיימת לפעול במישור המשפטי נגד כל אלו שהפיצו את הסרטון. "יש לי משהו לומר לכל מי שהפיץ את הווידיאו", הודיעה אושיית הרשת. "אני ממליצה לכם להסיר אותו, אלא אם אתם רוצים לשאת בתוצאות".

"הפסיקו להפיץ אותו והפסיקו לשתף אותו. אני לא משחקת משחקים. אני לא מתכוונת לשתוק לגבי העניין הזה אחרי שהוא גרם לי לבושה אדירה", הוסיפה רוסיטה  שניגשה להגיש תלונה נגד חברתה במשטרה ימים ספורים אחרי פרסום הסרטון.

View this post on Instagram

A post shared by Melda Rosita (@melda_inmelda)

גורם ברשויות האכיפה אישר את הדיווחים והודיע כי המקרה ייחקר בזמן הקרוב, ובתגובה לפרשה, הוסיפה רוסיטה: "לא היה לי שמץ של מושג שהדבר הזה יהפוך לוויראלי. המון אנשים דווקא רוצים להיות מעורבים במקרים כאלה, אבל זה? בכלל לא שווה להפוך לוויראלי בגלל דבר כזה. זה ממש מביך".