"החוויה הזאת גרמה לי להתבגר במהירות אדירה, והיום אני מרגישה חזקה יותר מתמיד": אושיית האינסטגרם הבריטית דמי רוז התייחסה לאחרונה לאובדן של שני הוריה שהלכו שניהם לעולמם תוך פחות משנה אחת.

בריאיון מיוחד שהעניקה לפודקאסט של מותג ההלבשה PrettyLittleThing, הדוגמנית בת ה-26 התייחסה לטרגדיה האיומה שפקדה את חייה לאחרונה.

"איבדתי את שני ההורים שלי", סיפרה רוז. "אבי היה הראשון, אחרי שנכנע למחלת הסרטן, וכמה חודשים לאחר מכן אמי מתה כתוצאה מזיהום בחלל הבטן שלה. זה היה אובדן נוראי, אבל זה חלק מתהליך החיים וכולנו חייבים להישאר חזקים לא משנה מה".

רוז סיפרה שמותה של אמה הגיע אחרי תקופה ארוכה בה היא סעדה אותהבעקבות התקף לב שגרם לשבץ מוחי. "טיפלתי בה במשך 7 שנים", הוסיפה הדוגמנית הבריטית. "היא מתה 7 חודשים אחרי שאיבדנו את אבא. רק היום אני מבינה איך זה גרם לי להתבגר במהירות".

View this post on Instagram

A post shared by Demi (@demirose) on

רוז הוסיפה כי בעקבות הטראומה שעברה, היא מרגישה צורך לחשוף את מה שעבר עליה – בתקווה שזה ייתן לאחרים אומץ לעבד ולדבר על החוויות הטראומטיות שלהם: "עברתי הרבה באותה תקופה, אז אני מרגישה שאני יכולה לדבר על זה. היום אני מרגישה שדברים מעטים מאוד באמת מצליחים להשפיע עליי לרעה".

אם היה ופספסתם, דמי רוז היא אחת מאושיות האינסטגרם הפופולריות ביותר בבריטניה, עם יותר מ-13 מיליון עוקבים.

היא במקור מברמינגהם שבמרכז אנגליה, ופרצה ברשתות החברתיות לפני כ-5 שנים, ועוקבינו האדוקים בטח זוכרים שכתבנו עליה לא פעם בעבר, כולל על ביקור הפתע שלה במדינתנו הקטנה לפני כשנה