איברי מין הם כמו פתיתי שלג - כולם שונים ומיוחדים. ישנם ארוכים, ישנם עבים וישנם כאלו בצבעים משונים. מומחים טוענים כי הגודל של הפין תלוי במספר משתנים, הכוללים בין היתר את המטען הגנטי של הגבר, רמות טסטוסטרון, הרכב הורמונלי ואפילו גזע. כשזה נוגע לגודל ממוצע, אין ממש תשובה חד משמעית - אם כי ישנם אלו שיאמרו שהממוצע עומד על כ-9 ס"מ לאיבר רפוי ו-13 ס"מ לפין זקוף. למרות זאת, הוא יכול להיות אפילו קטן יותר מזה.

"כשהפין שלי זקוף הוא כמעט 10.5 ס"מ", סיפר גולש אלמוני לאתר האינטרנט Cosmopolitan. לטענתו, הוא הבין שהאיבר שלו קטן יותר משל אחרים עוד כשהיה בן 13. "זה הביך אותי מאוד. כשהייתי מחליף בגדים אחרי שיעורי ספורט, תמיד הייתי עושה את זה עם הפנים לקיר מחשש שתלמידים אחרים יראו את הפין שלי ויצחקו עליי". באשר לשאלה האם הגודל משנה בחדר השינה, מבחינתו, התשובה היא חד משמעית כן.

"אני חושב שזה מפריע לי יותר מלנשים שאני שוכב איתן", סיפר הגולש. "למרות זאת, אני מוכרח להודות שמעולם לא הצלחתי לגרום לאישה לחוות אורגזמה מחדירה. הייתי פעם עם מישהי והיא לא אמרה שום דבר על הגודל שלי. מאוחר יותר, נחשפתי לשיחה שלה ברשת עם חברות שבה היא צחקה על זה שיש לי פין קטן. זה גרם לי להרגיש נורא. מאז אני מדבר על העניין עם נשים אחרות".

הגולש סיפר שהוא עדיין לא מרגיש בנוח להתפשט מול גברים אחרים וחש צורך להסתיר את איבר המין שלו בחדרי הלבשה ושירותים. הוא מוסיף: "בזמן שזה נחשב גברי מאוד להיות עם פין גדול, אני מרגיש שזה בכלל לא מקובל מבחינה חברתית להיות עם פין קטן. זה גרם לי לסבול מביטחון עצמי נמוך לאורך השנים, אבל אני משתדל לקבל את זה היום ולא לתת לזה לדכא אותי".

למרות העובדה שאיבר מינו קטן מן הממוצע, הוא עדיין מצליח ליהנות מסקס. "בגלל שמעולם לא הצלחתי לגרום לאישה לגמור, אני משקיע המון במין אוראלי", הוא מספר. "התנוחות האהובות עליי לרוב מצריכות מבת זוגי להצמיד את הרגליים שלה, בשביל לתת את התחושה של חדירה צרה יותר. מעבר לזה, טבעת קוקרינג רוטטות הן החבר".

תנוחת סקס
"כשהפין שלי זקוף הוא כמעט 10.5 ס"מ" | צילום: shutterstock

הגולש הוסיף כי לאורך השנים הוא למד לקבל את העובדה שהוא לא יכול לשנות את גודל הפין שלו. "אני עדיין לא אוהב להחליף בגדים ליד גברים אחרים ואני עדיין מתקשה להודות שיש לי פין קטן", הוא מספר. "למרות זאת, הנושא כבר לא מביך כמו פעם".

באשר לתגובות מנשים, הוא מוסיף: "אם הכרת גבר שיש לו פין קטן, סביר להניח שזה נושא מאוד רגיש עבורו. אם תתני לו את התחושה שהכל בסדר, אז זה כנראה יהפוך את הסקס להרבה יותר טוב עבור שניכם. ומה שלא תעשי, אל תתני לאיבר שמות חיבה, כי זה תמיד נגמר גרוע מאוד".