אושיית רשת מופרעת הטריפה את העוקבים שלה ברשתות החברתיות אחרי שחשפה כיצד מצאה את הפרופיל של אביה באתר שוגר דדי'ס (אנשים שמשלמים לנשים בשביל לארח אותן). הצעירה, אווה לואיס שמה, שיתפה את הפרטים העסיסיים בפוסט בחשבון הטיקטוק שלה, שעלה תחת הכותרת: "כשאת מוצאת את אבא שלך באותו אתר שוגר דדי'ס שאת משתמשת בו".

לואיס הוסיפה מאז שהיא שלחה לו בהודעה פרטית "היי אבא", לפני שהוא חסם אותה באתר ההיכרויות. הסרטון נצפה מאז קרוב למיליון פעמים בטיקטוק וקיבל יותר מ-800 תגובות, חלקן מגולשים שתהו למה היא בכלל שלחה לאביה הודעה ולא התקשרה אליו - ועל כך היא ענתה: "הוא לא עונה לי לשיחות או להודעות, אז חשבתי שאולי הוא יסכים לדבר איתי פה".

@avalouiiselol

I messaged him hi dad, he blocked me and we never spoke of it LOL ##SoFiMoneyMoves ##123PandoraME ##TakeTheDayOffChallenge ##fyp

♬ Sound from thereal mikehancho - 10Dimes

אווה לא הוסיפה יותר מדי פרטים באשר לתגובה של אביה לכל הפרשה, אבל כן טענה שאמה קנתה לה צמיד יקר של מותג התכשיטים Cartier אחרי שסיפרה לה על מעלליו של אביה. מה עוד? מתברר שלואיס סיפרה בעבר על העיסוק שלה כשוגר בייבי בשיחה עם כתבים מקומיים והבהירה שהיא מגיעה לפגישות רק בשביל לארח חברה ללקוחות – ולא לכל מטרה נוספת.

"יש כל מיני סוגים של שוגר בייבי'ס, אבל אני אומרת מראש ללקוחות שלי שזה אפלטוני לחלוטין", ציינה לואיס. "אני תמיד מגיעה לפגישות בבגדים יפים ויקרים, יושבת איתם ואנחנו מנהלים שיחה. אני מעצימה אותם וגורמת להם להרגיש טוב עם עצמם. שם זה נגמר".

View this post on Instagram

A post shared by Ava Louise (@avalouiise)

נציין שזו ממש לא הפעם הראשונה שאווה עלתה לכותרות: לפני כשנתיים, אושיית הרשת הסעירה את הגולשים בעקבות התבטאויותיה לגבי כדורי הרזייה ברשת ואמרה: "אני מעדיפה למות לוהטת מאשר לחיות מכוערת". כמו כן, בתחילת השנה היא עלתה שוב על סדר היום אחרי שחשפה את תגובת סבתה לחשבון האונלי פאנס הפרובוקטיבי שלה.

למרות זאת, ייתכן שהדבר שרוב האנשים זוכרים אותה בגללו הייתה הפעם שהיא ליקקה מושב אסלה של מטוס בשיא משבר הקורונה והעלתה את התיעוד לטיקטוק. מאז, הסרטון גרף ביקורת קשה ואווה מחקה אותו מחשבונה. מה אומרים? לא אומרים.