הנה לכם אתגר ויראלי חדש שהחל לרוץ לאחרונה ברשת ומטרתו פשוטה למדי: עליכם להפתיע את הפרטנר/ית שלכם כשאתם עירומים לחלוטין ולתעד את התגובה שלהם. נשמע טפשי? תתפלאו עד כמה.

המתיחה המוזרה הזאת הפכה לוויראלית בשבועות האחרונים אחרי שיותר ויותר אנשים החלו לעבוד מביתם, ובמקרה שתראו מיד - המשתמש גילה בדרך הקשה שזוגתו לא הייתה האדם היחיד שצפה בו בעירום מוחלט.

@hxnkins

well this happened today... ##surprise ##fyp

♬ Ymca - Party City

הסרטון, כאן למעלה, שהפך למגה ויראלי בימים האחרונים, מתחיל כאשר המשתמש יוצא מהמקלחת עירום לחלוטין. "ראיתי שהתחיל טרנד כזה שבחורות ערומות מפתיעות את החברים שלהם, אז רציתי לנסות את זה על חברה שלי", כתב המשתמש. "ואז זה קרה".

מה קרה? מתברר שהבחור הפתיע את חברה שלו בזמן שהיא ישבה עם אמה שלה על המיטה ושתיהן ראו אותו עירום לחלוטין.

עכשיו נאמר כאן לזכותו של הבחור שהוא המשיך לצלם בקור רוח את התגובות של שתי הנשים, כל זאת בזמן שחברה שלו פרצה בצחוק מלא מבוכה וקברה את פניה בכתפה של אמא שלה שבהתה באימה בבן זוגה של בתה.

עד עכשיו צפו בסרטון המופרע הזה יותר מ-17 מיליון אנשים והוא זכה לאינספור תגובות, ביניהן: "אל תגיד לי שזאת אמא שלה!", כתב אחד הגולשים. "די אני לא יכול לנשום!". משתמש נוסף צחק על כך שהאם נראית כאילו היא "ראתה את גודזילה", בזמן שמשתמש אחר הוסיף: "אוי הקרינג', אני לא עומד בזה!". ובכן, גם אנחנו לא עמדנו בזה.