שחקנית פורנו תושבת ארה"ב נידונה לתקופת מאסר ממושכת לאחר שהורשעה בסיוע לרצח. לורן וומבלס (24) נשלחה לרצות עונש של 10 שנות מאסר ועוד 5 שנים של תקופת מבחן אחרי שחרורה, זאת לאחר החשיפה של מעורבותה בפרשת הרצח של ראול אמבריז גילן ביולי של השנה שעברה.

גזר הדין של וומבלס ניתן במסגרת עסקת טיעון עם הפרקליטות, ולאחרונה היא העידה נגד ג'רמי אודל פיטרס, אחד החשודים בפרשה, לפני שזה נמצא אשם בסיוע ברצח מדרגה שנייה ושיבוש הליכי חקירה. כמו כן, היא צפויה להעיד גם במשפט של ויליאם שיין פרקר, שעל פי החשד היה זה שרצח וירה לגילן בראש בקיץ 2020.

וומבלס מוכרת לרבים בגלל פועלה בתעשיית הפורנו האמריקאית בין השנים 2015 ל-2018. בתקופה זו היא השתתפה ב-31 הפקות תחת שם הבמה אוברי גולד, ומעבר להרשעתה האחרונה היא מחזיקה ברקע פלילי במדינת פלורידה, שם היא נעצרה לפחות 6 פעמים בעוון החזקת סמים.

גורמים המעורים בפרטי החקירה הגדירו אותה כ"מורכבת" וציינו שהיא התחילה בתור פרשת היעלמות שהלכה והתבררה להיות חקירת רצח. בני המשפחה של גילן דיווחו על היעלמותו בסוף חודש יולי 2020, אחרי שלא הצליחו ליצור איתו קשר במשך כמה שבועות, ומאוחר יותר התברר שהוא נראה בחיים בפעם האחרונה בביתו של פיטרס.

View this post on Instagram

A post shared by Aubrey Gold (@aubreygold_xx)

מיד לאחר מכן השוטרים הוציאו לפועל צו חיפוש וסרקו את השטח יחד עם יחידת הכלבנים, ומהר מאוד הם איתרו את גופתו של גילן בקבר בחצר הבית. על פי החשד, גילן נורה על ידי פרקר בחלקו האחורי של ראשו, ולאחר מכן פרקר נעזר בפיטרס ואוברי כדי להסתיר את הגופה.