אישה שחוותה השפלה מכוערת על ידי הדייט שלה בטינדר, פרסמה לאחרונה את פרטי החוויה שעברה באינסטגרם – וכמובן שהפוסט שלה הכה גלים ברשת החברתית.

אבוני סנדרסון, בת ה-26 מאוסטרליה, חשפה בפוסט הקלטות של הדייט שלה קורא לה "חזירה שמנה ומכוערת", לפני שאמר לה שהיא "טובה רק בשביל סקס" - והכל בגלל שסרבה לצאת איתו לדייט שני.

סנדרסון, שמחקה מאז את הפוסט המקורי, כתבה: "זה מה שקורה כשאת אומרת 'לא' או מעירה לו כשהוא מתנהג בחוסר כבוד. מתברר שזה מזכה אותך בקללות וביוש גופני בכל מיני פלטפורמות. ולא, אני לא דרשתי את זה, וכן - זכותי לשנות את דעתי אם אני לא מעוניינת לצאת עם מישהו".

מאז פרסום הפוסט פנו אל סנדרסון עוד עשרות נשים שסיפרו לה שהן נפגעו מאותו בחור שהתברר להיות גבר תושב סידני בשם תומאס מק'גירק, ומתברר שהפוסט הפך גם לוויראלי כל כך ברשת החברתית שהוא הוביל לכך שהבחור נחסם באפליקציית ההיכרויות.

מה עוד? מתברר שאתר ה-Sun הבריטי הודיע לאחרונה שמק'גירק לא רק נחסם מאפקליציית ההיכרויות, אלא גם פוטר מעבודתו אחרי שהפוסט הגיע לבוס שלו, דייב סקוט, מנכ"ל חברת Invenco Pty Ltd, שהתייחס לפרשה והודיע כי "אין מקום אצלו לאנשים שלא נוהגים בכבוד עם נשים".

View this post on Instagram

A post shared by Ebs ✨ (@eboniesand)

"נדהמתי ונגעלתי לגלות איך אחד העובדים שלי נוהג בחוסר כבוד כלפי נשים", הוסיף סקוט. "נחרדתי גם לשמוע את ההקלטות. אני דוחה כל התנהגות מהסוג הזה ומדגיש שאין לה שום מקום אצלי. אין לזה שום הצדקה, אף פעם", סיכם סקוט וסיפר שמק'גירק, שהתנצל מאז על מעשיו, עבד אצלו למשך תקופה של 6 שבועות לפני שפוטר.

רבים הגיבו לסנדרסון על הפוסט וחיזקו אותה על האומץ להיחשף ברשת החברתית. "אני מרגישה נורא שהיית צריכה להתמודד עם הדבר הזה", כתבה אחת הגולשות, וגולשת אחרת הוסיפה: "את נראית מדהים. העובדה שהוא אמר לך את הדברים האלה היא בלתי נתפסת וגובלת בטירוף".