“לפני שנכנסתי לבר עבדתי בקמעונאות ומדי פעם בתצוגות של ויקטוריה סיקרט - בערב הראשון שלי במועדון הרווחתי יותר משתי המשכורות האלה יחד, אז התפטרתי מיד".

טינה קולדה, ברמנית במועדון ה-Starlet שמחזיקה בלמעלה מחצי מיליון עוקבים באינסטגרם, סיפרה כיצד היא מנצלת את הפופולריות שלה ברשת כדי למקסם את הטיפים שלה במשמרות.

"אני מקבלת הודעות פרטיות מגברים כל הזמן", היא מספרת. "אני פשוט אומרת להם לבוא לפגוש אותי בעבודה. מהבחינה הזאת אני כמו יחצ"נית, ככה אני בונה קשר עם הקהל שלי".

הברמנית סירבה לחשוף כמה כסף היא מרוויחה מדי לילה, אך חשפה כי יצא לה כבר לראות את אחת מחברותיה לעבודה עוזבת את המשמרת עם טיפים בשווי 5,000 דולר.

"אנחנו מרוויחות הרבה יותר כסף מהרקדניות כי אנחנו מושכות קליינטורה שונה. אנחנו מביאות אנשים ששופכים כסף ורקדניות לא בדיוק עושות את זה. הן פשוט מגיעות לעבודה ורוקדות".

הפופולריות של ברמניות לאורך השנים האחרונות גרמה למתיחות רבה בינן ובין הרקדניות, ובשנת 2017 כמה חשפניות ממועדונים בשכונת קווינס פתחו בשבית, בטענה כי המוזגות גונבות מהן את הטיפים. רבים מכם עשויים לחשוב שמדובר בכסף קל ועבודה פשוטה - במיוחד ביחס לריקודים - אבל אתם טועים.

View this post on Instagram

A post shared by Tina (@tina.colada) on

View this post on Instagram

A post shared by Tina (@tina.colada) on

"המראה החיצוני שלנו משליך על כמות הכסף שאנחנו מרוויחות", סיפרה ברמנית שביקשה להישאר בעילום שם לאתר ה-NY Post. "אנחנו חייבות לוודא שהכל נראה אצלנו מצוין, ובנות מהתחום שואלות כל הזמן: 'מי המנתח שלך?'. אני עשיתי ניתוחים לשאיבת שומן בקולומביה וניתוח חזה במיאמי".