"אנחנו הדרום אפריקאיhם באמת אנשים מיוחדים במינם": סרטון ביזארי מסופרמרקט בדרום אפריקה תיעד את העימות היוצא דופן בין מאבטחת לאחת הלקוחות שנכנסה לחנות ללא מסכה על פניה.

בסרטון הוויראלי אפשר לראות את הרגע שבו האישה האלמונית אומרת שאין לה מסכה, בזמן שהמאבטחת מסבירה לה ב שהיא לא יכולה לגשת לקופה ללא מסכה - ובאותו רגע הלקוחה לא התבלבלה, שלפה את תחתוניה ושמה אותם על הפנים כמסיכה. 

"מרוצים?", נשמעת האישה אומרת לאנשי הצוות בסופרמרקט. "מבחינתי, זה תופס בתור כיסוי פנים", ובינתיים אפשר לשמוע את הצלם שמתעד את התקרית ההזויה צוחק ברקע, אבל כמובן שלא כולם השתעשעו מהסיטואציה.

"לא הייתם צריכים להכניס אותה לפה מלכתחילה אם אין לה מסיכה", התרגזה אחת הלקוחות והחלה למחוא לה כפיים בציניות. "כל הכבוד לך גברת. באמת. כל הכבוד".

מאז שעלה, הסרטון נצפהבטוויטר קרוב ל-250 אלף פעמים וגולשים רבים הביעו כמובן את זעמם. "זה ממש לא מצחיק", הגיבה אחת הגולשות. "אני לא מסוגלת לסבול את חוסר הכבוד שאנשים מפגינים כלפי עובדים בסופרמרקט ומתלוננים על דברים שהם לא בשליטתם. לעטות מסכה על הפנים זה החוק עכשיו ובהקשר הזה אני תוהה למה האישה הזאת לא נעצרה. ראשית כל, על זה שהיא במקום ציבורי ללא מסכה ושנית, על התערטלות בציבור. תתפללו לשלומנו חברים".