ארגנטינה: רגע יוצא דופן והזוי במיוחד נקלט במצלמות האבטחה באחד הרחובות באחת הפרובינציות של בואנוס איירס, כשניידת משטרה מקומית נקלטה כשהיא "משחקת" עם בלון נטוש ברחוב, מנסה לפוצץ אותו במשך דקות ארוכות, ולבסוף עוזבת את המקום כאילו הכל נורמלי בעולם הזה. 

למרות שהמיקום המדויק בו התרחש האירוע לא ברור, מה שכן ברור הוא שזה קרה לפני כשבועיים, ב-15 ביוני האחרון בשעה 1 לפנות בוקר (שעון מקומי), ובצילום ניתן לצפות בתיעוד המלא של האירוע ההזוי.

ברקע הסרטון ניתן לשמוע קול של אישה שמספרת מה בדיוק קורה בסרטון, כשהשוטר שנהג על הניידת נראה כשהוא משחק להנאתו עם בלון לבן שננטש על ידי רכב חולף ומשך את תשומת ליבו בזמן שהיה עסוק במשימת אבטחה באזור.

 

"אי אפשר להאמין למה שקורה פה", נשמעת האישה בסרטון. "אני מסתכלת על זה שוב ושוב ולא מאמינה. כשגונבים אותנו או אנחנו מזעיקים משטרה אף פעם אין מי שיעזור לנו - אבל מתברר שיש להם לא מעט זמן להתעסק בשטויות".

"הקטע הכי הזוי הוא שהם ניסו לפוצץ את הבלון שוב ושוב, עם הגלגלים מאחורה ומקדימה, לא הסכימו לשחרר אותו, אבל בסוף הבינו שאין להם סיכוי, עזבו את המקום, ומיד אחרי שהלכו הבלון התפוצץ לבד. טיפשים כאלה", נשמעת האישה אומרת בסוף הסרטון.

על פי הדיווחים, המשרד לביטחון הפנים במדינה נחשף לסרטון, ונציגו התראיין וסיפר שהם מחפשים אחר השוטרים שהיו חלק מהאירוע ומתכוונים למצות איתם את הדין. על מה בדיוק? לא ברור.