הפרידה המתוקשרת של דאג מרטין ויאנט גרסיה לא מפסיקה להסעיר את הרשתות החברתיות, ובשבועות האחרונים נרשמה התפתחות מעניינת במיני סקנדל המסקרן הזה. לאלו מכם שלא בעניינים נספר שהכל התחיל ביולי האחרון, כאשר מרטין, בודיבילדר וגיימר הידוע בכינויו FaZe Censor, הודיע כי הוא נפרד מגרסיה - הדוגמנית המקסיקנית הידועה בכינויה "החזאית הכי סקסית בעולם". הסיבה? הוא היה צריך עוד קצת זמן כדי לשחק ב-Call of Duty.

מיותר לציין שלא מעט תרעומת נרשמה ברשת בעקבות הידיעה, שכן עצם המחשבה שגבר נפרד מאחת הדוגמניות המפורסמות בעולם בשביל לשחק במחשב מספיקה בשביל להוציא אדם מדעתו – אבל עכשיו מתברר שזאת לא הייתה הסיבה האמיתית לסיום מערכת היחסים. הגיימר העלה לאחרונה סרטון לחשבון היוטיוב שלו ובו הוא הסביר שהסיבה שהשניים נפרדו היא כי גרסיה רצתה אחוזים מההכנסות שלו. כן, כמו תמיד, איטס אול אבאוט דה מאני.

הסרטון המלא הוא באורך של קצת יורת מרבע שעה, אבל הפואנטה ברורה. "ברגע שהיא הבינה כמה כסף אני עושה מיוטיוב, היא דרשה לקבל ממני אחוזים", אמר הגיימר. מרטין לא ציין מהן ההכנסות שלו, אבל ההערכות הן שהוא מרוויח מדי שנה כ-400 אלף דולר רק מצפיות ביוטיוב. כמו כן, יש לו הכנסות נוספות, כמו חסויות ממותגים שונים, ומכירות ותחרויות גיימינג. שווי הנכסים שלו בסך הכל מוערך בכ-1.5 מיליון דולר. לא צחוק.

הסרטון ההוא גרף למעלה מ-1.3 מיליון צפיות וגרם ללא מעט תגובות ברשת, כולל מגרסיה עצמה. הדוגמנית המקסיקנית התייחסה לטענות של מרטין בפוסט בחשבון האינסטגרם שלה, אשר מונה כ-7.8 מיליון עוקבים מיינד יו, ואמרה כי "החבר שלי לשעבר החליט להעדיף כסף על פני אהבה ללא תנאים".

גרסיה הודיעה כי היא עובדת כל יום בשביל לשמור על עצמאותה הכלכלית והיא לא תלויה באף אחד אחר בחייה. בשנים האחרונות, בזכות פועלה כחזאית מצליחה, היא כיכבה במגוון סרטי קולנוע אשר סיפקו לה הכנסה טובה – ועל כן היא "לא תלויה בהצלחתו של אף אחד", כלשונה.

View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia ���� (@iamyanetgarcia) on

View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia ���� (@iamyanetgarcia) on

בהמשך הפוסט, כתבה גרסיה: "איני מזהה יותר את האדם שהתאהבתי בו. אני מאמינה בצדק ואומץ לב, לכן חשוב לי לציין את השקרים הללו שאני לא מוכנה לקבל. אני מבינה שזו ההתנהלות של תעשיית הבידור ושאני לא צריכה לקחת את זה כל כך ללב. אני מאחלת רק דברים טובים לאנשים שמנסים לחבל בשמי הטוב".