ככל שהתפרצות הקורונה הולכת ותופסת תאוצה, יותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם בהסגר או בידוד – ביניהם גם כמה וכמה ספורטאים מפורסמים.

מי שעלתה לכותרות לאחרונה היא כוכבת הטניס יוג'יני "ג'יני" בושארד, אשר השתעשעה עם העוקבים שלה בטוויטר, סיפרה שהיא דווקא נהנית מתקופה האחרונה – וגם הוסיפה שלא תזיק לה קצת חברה.

"לא שאני מתלוננת", כתבה ג'יני בציוץ. "אבל אני מרגישה שהבידוד הזה היה הרבה יותר כיף אם היה לי בן זוג". ההודעה הזו שלה גרפה קרוב ל-30 אלף לייקים ויותר מ-4,800 תגובות - אבל היא גם הובילה לתגובה אחרת ומעט יותר קיצונית.

View this post on Instagram

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

כמה ימים מאוחר יותר, הטניסאית הדהימה את העוקבים שלה כאשר סיפרה שאלפי אנשים לקחו את הציוץ שלה ברצינות: "הסוכן שלי הודיע לי עכשיו שאתם שולחים לו את קורות החיים שלכם מעולם הדייטים", כתבה בושארד. "אתם חייבים להפסיק!".

כן, מתברר שלא מעט אנשים שלחו הודעות בתקווה לצאת עם זיווג לכתובת המייל בחשבון הטוויטר שלה והגיעו לכריס מק'קורמק – סמנכ"ל הסוכנות GSE Worldwide. באשר לאחרים? הם פשוט התייחסו לציוץ של הטניסאית בתגובות.

"הנה קורות החיים שלי", כתב אחד המגיבים. "אני נקי מקורונה, 1.90 מטר, אתלטי וקורע מצחוק". גולש אחר ראה לנכון להחמיא לטניסאית ולכתוב: "את כל כך יפה, שאפילו הנגיף יתבייש לעמוד מולך, תצאי איתי לדייט אחרי שהכל ייגמר?".