עוברי אורח בספרד הופתעו לראות לפני כשבוע מופע יוצא דופן באחת המרפסות בעיר – שם דוגמנית אלמונית הצטלמה בעירום לעיני העוברים והשבים, עד שאחד מהם מיהר כמובן לשלוף מצלמה ותיעד את המחזה הביזארי והעלה אותו לרשת.

התקרית התרחשה כאמור ממש לאחרונה בעיר פלמה שבאי מיורקה, שם הצטלמה האישה על אחת המרפסות של מלון הבוטיק "בר בוש", ועדי הראייה לאירוע היו אלו שתיארו לכתבים המקומיים כיצד המחזה הלא שגרתי גרם להתקהלות במרכז העיר אחרי שרבים צילמו את הדוגמנית שזהותה טרם נחשפה.

התיעוד של עשרות עוברי האורח עלה די מהר ליוטיוב שם הוא הפך לוויראלי עם מאות אלפי צפיות, עד שלבסוף הסרטון הוסר אחרי שזכה גם לאלפי תלונות מצד גולשים זועמים שהתלוננו על הפרת תנאי השימוש באתר.

אגב, זו ממש לא הפעם הראשונה בה סרטון הופך לוויראלי ברשתות החברתיות בספרד אחרי שמישהו תועד בעירום, ורק לפני כמה שבועות, בני זוג תושבי טנריף נלקחו לתחנת משטרה אחרי שצולמו מקיימים יחסי מין ברחוב מול אחד מבתי הספר היסודיים באי.

זה כמובן בדיוק הזמן להזכיר שבספרד אין חוקים האוסרים על התערטלות במקומות ציבוריים, אם כי רשויות מסוימות כן הטילו איסור לנוע בעירום בפרהסיה, ובברצלונה לדוגמא, תייר או תושב שייתפס מתערטל בציבור ייקנס בסכום שנע בין 120 יורו ל-500 יורו, ובמיורקה לעומת זאת מתברר שההגבלה הזאת לא קיימת כלל.