תושבת דרום בריטניה הפכה לגיבורה לאומית בארצה לאחרונה אחרי שהצילה שלוש נשים מטביעה בחופי קורנוול: ג'סיקה לייטון (28), כוכבת האירוע, מספרת שהתקרית בה הייתה מעורבת התרחשה בשעות הצהריים בזמן השתזפה בעירום להנאתה - כשלפתע היא ראתה שתי נשים שסימנו בידיהן שהן לא מצליחות לשחות חזרה אל החוף.

"החלטתי ללכת לטבילה אחרונה לפני שחזרתי הביתה", סיפרה לייטון לכלי התקשורת בארצה. "הייתי באמצע שיזוף כשראיתי אותן מתקשות לשחות חזרה אל החוף. בשלב מסוים, אישה נוספת קפצה למים בניסיון לעזור להן, אבל בסופו של דבר כולן פשוט נתקעו בזרם ונכנסו להיסטריה - אז מיד קפצתי למים ושחיתי לעזור להן".

לייטון מספרת שרק כשהגיעה אל שלושת הנשים היא הבינה את חומרת המצב: "בהתחלה חשבתי להגיד להן פשוט להירגע ולתת למים לפלוט אותן מהסחף, אבל זה היה מאוחר מדי בשביל זה. הזרם היה חזק מדי והבנות היו מבוהלות מאוד".

דקות לאחר מכן, כשהיא כבר בתוך המים, ארבעת הנשים אחזו אחת ביד השנייה בזמן שלייטון משכה אותן לכיוון החוף, ורק בשלב הזה נפל לה האסימון שהיא הייתה חשופת חזה לאורך כל התקרית.

"למזלי, שמתי את החלק התחתון ממש לפני שנכנסתי למים", מספרת לייטון. "זה ממש אופייני לי שיקרה לי דבר כזה. כלומר, ברור שהייתי ערומה בזמן ששחיתי להציל שלוש בנות מטביעה בים".

על חוף הים התברר ללייטון ששלושת הנשים היו בעצם קרובות משפחה - שתי אחיות ובת דודה ואחרי סיום הפרשה, תושבים מקומיים שיבחו את הבריטית על נחישותה להציל את שלושת הנשים, כולל כמה חברים שהתלוצצו על נסיבות האירוע.

"לא כל הגיבורים לובשים גלימה", כתב אחד מחבריה בפייסבוק. "למעשה, חלקם אפילו לא לובשים חלק עליון". כמוהו, חבר נוסף של לייטון שיתף את סיפור הגבורה שלה והוסיף: "גיבורה מקומית מצילה משפחה ממוות בטוח - בזמן שהיא חצי עירומה. אם זאת לא גיבורה אז מי כן?".