"היה חשוך בחדר ולא ממש ראינו מה קרה": אושיית רשת מבריטניה הדהימה השבוע את מאות אלפי העוקבים שלה בטיקטוק אחרי שסיפרה על הפעם שבה קיימה יחסי מין ובן זוגה "נתקע" בתוכה.

בפוסט שנצפה כבר יותר מ-19 אלף פעמים, קריסטל שיפּ קלי תיארה את הסיטואציה הביזארית וככה זה היה: "פעם נתקע בתוכיאיבר שלם!", כתבה בגוף הסרטון. "היה לו פירסינג מסוג 'פרינס אלברט' והוא נתקע במשהו בתוכי. האמת היא שהוא זה שבעיקר צרח מכאבים". בשלב הזה, הרבה מכם בטח שואלים עצמכם: "מה זה פרינס אלברט?". ובכן, תתכוננו נפשית כי סוג הפירסינג קריטי לאלמנט הזעזוע של כל הסיפור הזה.

@crystalshipkelly

All true ##mylife ##storytime ##trending

♬ son original - Gygy

"פרינס אלברט", או PA, הוא בעצם עגיל בחלקו העליון של איבר המין הזכרי שנכנס דרך פתח השופכה של הפין, עובר בשופכה ויוצא בנקודת המפגש בין העטרה והפין עצמו. מביני עניין יעידו שהפירסינג נועד להגביר את העונג בזמן הסקס. במקרה של בן זוגה של קריסטל הוא יצר את האפקט ההפוך, כי נתקע בתוך משהו בתוכה ומשך למסכן את העטרה. קחו לכם כמה שניות לעכל את הדימוי הזה בראש שלכם.

הפוסט של קריסטל גרר עשרות תגובות מהגולשים, רובם דרשו לדעת מה קרה בהמשך. "קיבלתי כל כך הרבה שאלות על זה ולא, זה לא כאב לי – זה רק כאב לו", סיפרה קריסטל בסרטון המשך.

View this post on Instagram

A post shared by C.S Kelly (@crystalshipkelly)

"היינו באמצע האקט ואז פשוט נתקענו. ניסיתי לרדת ממנו, כי אני הייתי למעלה, אבל לא הצלחנו. אני לא מאמינה שאני מדברת על זה בטיקטוק. כשסוף סוף השתחררנו אחד מהשנייה, כל העניינים שלו למטה עדיין היו במקום והכל היה בסדר. לא היו חתכים ולא היה דם", הוסיפה וסיפרה שלטענתה עד היום אין לה מושג מה קרה שם באמת.

רבים הגיבו לתקרית הביזארית בתגובות לפוסט – חלקם גם העידו שהם שיש להם PA. "איזה צחוקים איתך", כתב אחד הגולשים. "יש לי את העגיל הזה מלא זמן ובחיים זה לא קרה לי", ובינתיים גולש אחר ניסה לדמיין סיטואציה בה הוא פונה למיון בגלל תקרית כזו וכתב: "כולי זיעה קרה רק מלחשוב על זה".