אחד הטרנדים המיניים (שלא לומר פטישים) הפופולריים ביותר של השנה שעברה היה "קאקולדינג" (Cuckolding). אם מעולם לא שמעתם על התופעה, אז חשוב שתדעו שמדובר ברגע הביזארי בו גבר צופה באשתו או חברה שלו מקיימת יחסי מין עם גבר או אישה אחרים.

הביטוי עצמו קיים כבר מאות שנים ומקורו מעולם החי; באופן עקרוני, "קאקולדינג" מתייחס לנטייה של ציפור הקוקייה להטיל את הביצים שלה בקינים של ציפורים אחרות ולתת לאלו לגדל את הגוזלים. בימי הביניים, הביטוי הופנה אל גברים אשר גידלו בעל כורחם בנים שלא שלהם. כיום כאמור מדובר בפטיש שכיח למדי בקרב זוגות וסווינגרים – עכשיו שאלת השאלה "למה לכם?!".

בריאיון מיוחד לכלי התקשורת בבריטניה, סיפרו כמה גברים אלמוניים מדוע הם נמשכים דווקא לפטיש השערורייתי הזה. ראשון המתוודים, בחור בשם בן, מספר שהוא זה שנוהג ליזום את הרגע יוצא הדופן הזה. "לראות את אשתי מקיימת יחסי מין עם אדם אחר מרגיש לי כמו הפורנו הטוב ביותר בעולם", הוא מספר. "אני נהנה מהמראות והקולות בשידור חי, ועל הדרך לומד כל מיני טכניקות חדשות בשביל לענג את זוגתי". בן מוסיף כי מאז שהוא וזוגתו מתרגלים "קאקולדינג" הם קרובים אחד לשנייה מתמיד – כן, גם אחרי 15 שנים של זוגיות.

גבר אחר בשם אוסקר מספר שהוא ואשתו החלו לעשות "קאקולדינג" לפני כ-7 שנים בשביל לפלפל את מערכת היחסים שלהם. לטענתו, האקט התפתח אחרי שהוא ביקש ממנה לתאר לו את הסקס הטוב ביותר שהיה לה לפניו, ומשם הם החלו לחפש אדם נוסף שייכנס אליהם למיטה. "'קאקולדינג' הוא דבר נפלא כי כולם מקבלים את מה שהם רוצים", הוא מספר. "אשתי יכולה לעשות כל מה שהיא רוצה, בתנאי שאני לוקח בזה חלק – אפילו אם זה אומר שאני לא בחדר ואני רק שומע על זה מאוחר יותר". לטענתו, הפטיש ממש מונע משניהם לבגוד זה בזו.

ליאם מספר שהוא נמשך אל הפטיש בגלל שהוא אוהב לצפות באנשים אחרים מקיימים יחסי מין - כן, גם אם מדובר בבת הזוג שלו. במהלך הריאיון הוא חשף כי בשנות ה-20 לחייו הוא הבין שהוא מתגרה כשהוא חש קנאה ומשם הוא החל להתנסות ב-"קאקולדינג" וסווינגינג. "קנאה מינית עבורי היא כמו רכבת הרים מטורפת", הוא מספר. "כיפית, קצרצרה ואולי אפילו מעט מפחידה. למרות זאת, מדובר בחוויה שאני שמח לקחת בה חלק".

למרות העובדה ששלושת הגברים ציינו עד כמה הם מתענגים מהפטיש - הם גם סיפרו שלא הכל עובר חלק ומדי פעם צצות גם בעיות. לטענתם, קשה לפעמים להתגבר על הקנאה כשאתה רואה את זוגתך מקיימת יחסי מין עם גבר אחר. כמו כן, הם מודים שלהכניס אדפ אחר לחדר השינה יכול לפעמים להיות מעט מסובך – מה שמכריח אותם לשמור על אופי חיי המין שלהם בסודיות מוחלטת. לא, כי חשבנו שבאמת תרוצו לספר לכל חבר וחברה על מה שוקרה לכם בין הסדינים. בקיצור, פחות בשבילנו אבל טוב לשמוע.