גבר אלמוני תושב רוסיה שבר השבוע את הרשתות החברתיות בארצו אחרי שהצעת הנישואים שלו הפכה לאירוע מגה ויראלי - במה שחייב להיות אחת מהצעות הנישואים הכי מקוריות ומופרעות שראינו עד היום.

אז מה קרה שם? הגבר, שחיפש דרך מקורית לבקש את ידה של זוגתו, דאג לארגן מופע מבוים היטב עם כמה שחקנים שהיו חלק מתרחיש מבהיל בו כביכול שוטרים רעולי פנים עוצרים אותו ואת זוגתו בצדי הכביש.

כמו שתוכלו לראות היטב בסרטון כאן למעלה, בני הזוג נעצרו לפתע מול כמה מכוניות, וקבוצת חמושים נראית כשהיא מוציאה אותם מהרכב, ולאחר כמה רגעים מצמידה את השניים אל מכסה המנוע בזמן שאחד ה"שוטרים" עורך להם חיפוש בתא המטען. אחרי שסיים את ה"חיפוש", הוא נראה חוזר עם שק שחור ומתחיל לשאול את הנהג "מה זה?". כאן, באופן טבעי המתח הולך ונבנה - עד שבשיאו הבחור פשוט שולף טבעת ומציע להתחתן איתו.

תאמינו או לא, אבל למרות הבחירה המוזרה והדי טראומטית של הגבר, זוגתו ענתה "כן" - מה שגורם לנו לחשוד שאכן מדובר באהבת אמת. מאוחר יותר, אחד "החמושים" גם שולף זר פרחים ומגיש אותו לזוג הצעיר.

"מה שקורה פה פשוט מטורף, אפילו בסטנדרטים של רוסיה", נכתב בשורת התיאור של הסרטון שגרף עד כה אינספור תגובות. "מה נסגר עם אנשים בימינו?", כתב אחד המגיבים, בזמן שאחרים הסכימו איתו שזה מעט מוגזם. גולשת נוספת טענה שגם היא לא כל כך מתחברת לקונספט והוסיפה: "אם זאת הייתי אני - הייתי אומרת לא", וכאן נשאלת השאלה - מה אתם הייתם עושים?