הזיה במקסיקו: סיפורו של צעיר בן 18 תושב המדינה הפך למגה ויראלי בימים האחרונים לאחר הדיווח כי הוא קעקע את שמה של זוגתו על איבר מינו כדי שזו לא תעזוב אותו בשביל גבר אחר.

"הרכוש של קארן" - אלו המילים שבחר לקעקע על איברו אותו צעיר בשם בריאן, שמעבר לשמו הפרטי זהותו לא נחשפה. בתחילה דווח ברשתות החברתיות במדינה כי זוגתו הייתה זו שהכריחה אותו לעשות את הקעקוע הביזארי, אך מאוחר יותר התברר כי הוא היה זה שבחר לעשות זאת מרצונו החופשי וכדי להוכיח את אהבתו לצעירה.

על פי הפרסומים השונים במקסיקו ובדרום אמריקה, אותו בריאן טען שהוא חייב את חייו לקארן, לאחר שזו עזרה לו לשקם את דרכו, עזרה לו לעזוב את עולם הפשע, ומבחינתו איבר מינו הוא רכושה של אהובתו לא פחות משהוא רכושו שלו.

"לבן הזוג שלי יש איבר מין גדול, ובמקסיקו יש לא מעט נשים לוהטות. אמרתי לו שאם הוא באמת אוהב אותי, ובכן שיקעקע את איבר מינו, ואם הוא לא היה עושה את זה הייתי הולכת עם קווין", הייתה תגובתה של קארן כשנשאלה על המעשה של בן זוגה.

בריאן מצדו סיפר כי בתחילה הוא מאוד חשש מהכאב שבתהליך, אך הוא פחד עוד יותר לאבד את אהבת חייו, לכן הוא החליט לבצע את בקשתה, אך טען שעשה זאת מבחירה ולא כי היא דרשה זאת ממנו: "אני אוהב אותה וכל מה ששלי שלה", סיפר בריאן. "רציתי להוכיח לה שאני רכושה, ואם היה צורך הייתי גם מקעקע את אהבתי אליה על המצח".

אם הגעתם עד כאן, אנחנו בטוחים שאתם אומרים לעצמכם שמדובר בפייק ניוז, אבל אתם יכולים לסמוך על מקסיקו ועל הסיפורים שמגיעים ממנה, שלמרות שנשמע כאילו מדובר במקרה מופרך לחלוטין, זה לגמרי אחד הסיפורים היותר נורמליים ששמענו עליהם ומגיעים מאחת המדינות הכי צבעוניות בעולם.

(מקור)