דוגמנית פלייבוי ברזילאית הוכיחה לאחרונה שישי חיים אחרי המגזין הפופולרי והפכה לשפית מצליחה שמקפצת בין מסעדות מישלן שונות בכל רחבי אירופה. לפחות עד שהקורונה שיבשה את הכל.

קנדידה בטיסטה, בת 39 מברזיל, סיפרה לאחרונה בריאיון לכלי התקשורת בבריטניה שיצא לה להכין אוכל לחלק מהאנשים החשובים ביותר ביבשת - כולל פוליטיקאים, דיפלומטים, אנשי צבא בכירים ואפילו בני משפחות מלוכה, וכעת היא חושפת שהיעד הבא שלה הוא לכתוב ספר בישול.

בטיסטה מספרת שהיא רוצה לכתוב ספר ובו מקבץ מתכונים למנות שונות שיגבירו את החשק המיני. "מנת סלמון עם רוטב צלפים היא המועדפת עליי באופן אישי", סיפרה בטיסטה. "מצד שני, אני גם אוהבת שרימפס עם שום ופלפל. ומה באשר לקינוח שיעורר את החשק המיני? זה חייב להיות משהו מפוצץ בשוקולד".

View this post on Instagram

A post shared by ̂ (@hi_candida) on

בטיסטה מספרת שרכשה את המיומנות שלה במטבח אחרי שעבדה עם חלק מהשפים המפורסמים ביותר בעולם, כולל גורדון רמזי, וכעת היא משקיעה את מיטב זמנה במחקר של מאכלים שמעוררים את החשק המיני, ומדי פעם עוד חוטאת ומדגמנת בעירום במגזינים שונים.

בינואר האחרון לדוגמה היא כיכבה על שער מגזין פלייבוי סלובקיה, ואף הוזמנה לכמה סטים נוספים במרכז אירופה. כמו כן, היא מקפידה להעלות תמונות לוהטות (מדי) לחשבון האינסטגרם שלה, שם יש לה יותר מ-21 אלף עוקבים.

View this post on Instagram

A post shared by Cândida Batista (@that.carioca) on

השפית הברזילאית הוסיפה כי היא קיבלה את ההשראה לספר הבישול בתקופת הקורונה, בה רבים נאלצו להיכנס לבידוד יחד עם יקיריהם. "הרעיון המרכזי הוא להכין מנות שמגבירות את ייצור ההורמונים בגוף ומגבירות את זרימת הדם", היא מספרת. "ארוחות כאלו הן מושלמות לבני זוג שלנו, במיוחד כאלו שחווים סטרס אדיר בגלל הבידוד או הפחד מקורונה".