אתגר העירום כובש את הרשתות החברתיות: זוכרים שדיווחנו לכם re אתמול על משתמש הטיק טוק שהביך את עצמו מול חמותו? ובכן, אם לא הבנתם עד עכשיו, אז מדובר באתגר ויראלי שכובש עכשיו את הרשת – והתוצאות הן לא פחות מאדירות.

מטרת האתגר פשוטה מאוד: עליכם להפתיע את הפרטנר/ית שלכם כשאתם עירומים לחלוטין ולתעד את התגובה שלהם, ותאמינו או לא - אבל מי שהתחילו את הטרנד המשעשע היו בכלל נשים שהפתיעו את בני זוגן בזמן הסגר – ורובם שיחקו בפלייסטיישן בזמן שנשותיהן חשפו את עצמן בעירום. כיף גדול.

@caseycakez_

Back at it again! @scuba_steve20 ##moreyouknow ##PlayByPlay ##trending ##viral ##ThisIsQuitting ##comedy ##waitforit ##fyp ##foryou ##relationshipgoals

♬ original sound - caseycakez_

@christian.tori

When did she take my phone!?! @kellyrose24 ##moreyouknow ##playbyplay ##trending ##viral ##ThisIsQuitting ##comedy ##waitforit ##fyp ##foryou

♬ original sound - caseycakez_

"יש טרנד חדש בטיק טוק בו נשים מפתיעות את החברים שלהן בעירום בזמן שהם משחקים במחשב", כתבה משתמשת אחת בטוויטר. "אני אוהבת את זה כל כך!".

לאחר מכן, היא הוסיפה שרשור של סרטונים בהם ניתן לראות את התגובות המשעשעות של חלק מהגברים לאתגר הוויראלי. באחד הסרטונים ניתן לראות את אחד הגברים מתרגש כל כך ממה שראה - שהוא פותח בריצה מהירה לכיוון זוגתו ומחליק על הרצפה. מיותר לציין שהטרנד כבש את הרשת, ןחלק מהסרטונים גרפו עשרות מיליוני צפיות בטיק טוק בלבד.

View this post on Instagram

A post shared by Sophie Habboo (@habboosophie) on

כלי התקשורת בבריטניה מפרסמים שהטרנד אפילו הגיע אל כמה סלבריטאים מקומיים, ולאחרונה כוכבת הריאליטי סופי האבו פרסמה את הניסיון של בן זוגה לבצע את הטרנד הוויראלי בביתם – כולל התגובה הצוננת שלה למה שראתה מולה. ועל זה נאמר: לא נעים.