אושיית אינסטגרם פופולרית עוררה לאחרונה את זעמם של מיליוני עוקביה אחרי שהעלתה סרטון מטריד לחשבון האונלי פאנס שלה. גבי דמרטינו (25), שמחזיקה ביותר מ-5.6 מיליון עוקבים בטוויטר ואינסטגרם, התייחסה לאחרונה לשערורייה שבה רבים האשימו אותה בשידול המעריצים שלה לצפות ב"תוכן פורנוגרפי פדופילי" – ולטענתה, הכל נעשה בתום לב.

הפרשה התפוצצה בתחילת השבוע כאשר דמרטינו העלתה לחשבון האונלי פאנס שלה סרטון תחת הכותרת: "אני לא מוכנה ללבוש את התחתונים שלי" - ועוררה את מיליוני עוקביה.

הצפייה בסרטון המדובר הייתה כרוכה בתשלום של 3 דולרים לכל המעוניין, ורבים ממעריציה ביצעו את הרכישה בציפייה שאכן מדובר בתוכן מיני שהיא העלתה לחשבונה- ורק אחרי ששילמו הם הבינו שמדובר בסרטון שצולם כשהייתה בת שלוש ובו היא רצה עירומה ברחבי ביתה.

View this post on Instagram

A post shared by (@gabi)

מעריציה של דמרטינו הגיבו בזעם לסרטון, ורבים מהם האשימו אותה כי היא "עבדה עליהם" וגרמה להם לצפות בתוכן פדופילי.

בתחילה, אושיית הרשת ביטלה את הביקורות שהופנו כלפיה וטענה כי מדובר באנשים שרק רוצים "לעשות דרמות", אך לבסוף דמרטינו הגיבה לתקרית בצורה קצת יותר עניינית אחרי שהנהלת אתר אונלי פאנס השעתה את החשבון שלה בגין הפרת תנאי השימוש שלהם.

בסדרת ציוצים בחשבון הטוויטר שלה, כתבה דמרטינו: "אני מצטערת שלא חשבתי על זה עד הסוף. נקודה", ועל אף ההתנצלות, יוצרים שונים ברשת המשיכו לבקר את דמרטינו על מעשיה, ביניהם גם היוטיוברית פטי פייג' שהרחיקה לכת והגדירה את מעשיה בתור "נורמליזציה של פורנו פדופילי" והוסיפה: "מה לעזאזל היא חשבה לעצמה?".

View this post on Instagram

A post shared by (@gabi)

מעשיה של דמרטינו עוררו זעם גם בקרב יוצרים בקהילת הפורנו העצמאית שפועלת באתר אונלי פאנס, ואלנה אוונס, שחקנית פורנו ותיקה ונשיאת איגוד שחקני הפורנו, התייחסה לפרשה בשיחה עם כתבי אתר ה-Daily Beast ואמרה שהיא הזדעזעה ממעשיה של דמרטינו.

"בגלל נשים כמוה שעושות דברים כאלה, אנשים אחר כך באים בטענות לתעשיית הבידור למבוגרים", טענה אוונס. "אנשים שמעולם לא עשו דברים כאלה מעולם ייענשו בגללה. אנשים שבכלל לא קשורים לפרשה, אותם יאשימו בהתנהגות הזאת", זעמה אוונס והוסיפה שהיא התקשרה בעצמה ל-FBI ודיווחה על מעשיה של דמרטינו.