ליגת הכדורגל באקוודור עלתה לכותרות בימים האחרונים מסיבה מביכה במיוחד: במהלך משחק של קבוצת ברצלונה המקומית נגד קבוצת דלפין, החל הבמאי לצלם את האוהדים ביציעים, עניין מקובל מאוד בכל שידור ובכל משחק ברחבי בעולם - רק שהפעם זה נגמר כאמור בצורה שאיש לא ציפה לה. 

במהלך שידור המשחק ניתן היה לראות את המצלמה מתעכבת על אוהדים שונים שישבו ברחבי האצטדיון, עד שלפתע התמונה התמקדה בזוג אוהבים שהפגינו חיבה ותשוקה יוצאת דופן ביציעים.

הגבר בתמונה, לבוש בחולצת קבוצתו האהובה ברצלונה, הבחין בשלב מסוים כי המצלמה מתמקדת בו ובזוגתו מפגינים את אהבתם, ובמקום לחגוג את הרגע, התנהגותו השתנתה לפתע והוא החליט "לנתק מגע".

בתיעוד האירוע ניתן לראות בבירור איך זוג האוהבים משנה לפתע את התנהגותו, הגבר הוריד את ידו מצווארה של האישה, נשען עם המרפקים על הברכיים והשניים הפסיקו להסתכל אחד על השנייה.

מאוחר יותר, למרות הפסדה של ברצלונה בתוצאה 1-0, התברר שהדרמה האמיתית אכן התרחשה ביציע ולא על כר הדשא, והכוכבים של אותה דרמה היו בני הזוג שהפכו פתאום מאוהבים לשני זרים. 

צופים רבים שהבחינו בזוג מנתקים מגע לאחר שהבינו כי הם מצולמים, טענו לאחר המשחק ברשתות החברתיות כי לדעתם הגבר נתפס בוגד בזוגתו עם האישה איתה הצטלם.

אז מה באמת קרה שם? מתברר שחלק מאותם גולשים לא נתנו לסיפור לעבור מבלי לבדוק אותו, יצאו לתחקיר רציני והצליחו לחשוף את האמת מאחורי הרגע המביך. .

 

וכך, מהרגע שהתיעוד של הגבר הבוגד וזוגתו עלה לרשת והפך לוויראלי, גולשים רבים החלו לפרסם תמונות שמצאו ברשתות החברתיות של אותו גבר יחד עם אישה אחרת – ככל הנראה בת הזוג האמיתית שלו.

נכון לעכשיו, למרות הפיכתו של סיפור הבגידה לוויראלי, לא ברור מה עלה בגורלו של הבחור או של זוגתו האמיתית, אבל מוסר ההשכל מהסיפור הזה ברור לגמרי: אל תבגדו בנשותיכם, ובטח שלא בשידור חי בטלוויזיה.