שתי נשים צעירות תושבות קולומביה חוללו סערה אדירה במדינה הלטינית השבוע אחרי שצילמו יחד סצינת פורנו בתא שירותים של קניון מקומי. בסרטון שעלה מאז לשורת אתרי פורנו בצפייה ישירה אפשר לראות את שתי הצעירות, קמילה מוש ושרה בלונד - חושפות את עצמן ברחבי מרכז הקניות בעיר בוקרמנגה שבצפון המדינה.

השתיים בסופו של דבר תועדו כשהן נוגעות בעצמן באחד מתאי השירותים בקניון לפני שעזבו את המקום, והסרטון, שאורכו קצת פחות מ-7 דקות, עלה מאז לרשת, נצפה מיליוני פעמים על ידי הגולשים ועורר את זעמה של הנהלת המקום כמו גם של תושבי קולומביה כולה.

View this post on Instagram

A post shared by Sara films official (@sarafilmsxx)

בהודעה שיצאה לכלי התקשורת מדוברות מרכז הקניות נמסר: "אנחנו פועלים במישור המשפטי נגד מפיקי הסרטון ושתי השחקניות שערבו אותנו בפרשה הזאת ללא ידיעתנו וללא הסכמתנו ואנחנו מקווים ששתי הנשים ייספגו את העונשים שמגיעים להם על פי החוק".

במידה ורשויות החוק אכן יקבעו שהפקת הסרטון הפרה את סעיף 23 בחוק העונשין המקומי ("הפרת הסדר הציבורי על ידי אקטים מיניים או התערטלות") - ייתכן שיוטל על השתיים קנס בגובה של 150 דולרים.

נזכיר כמובן שזו ממש לא הפעם הראשונה ששחקנית פורנו הסתבכה עם הרשויות בקולומביה אחרי שתועדה באקט מיני במקום ציבורי - ובפכם האחרונה הייתה זו קתלינה לופז, שחקנית מאזור קאלי, שתועדה עולה על אוטובוס עירוני עם ויברטור שניתן לשלוט בו באמצעות הטלפון הנייד. אותה סצנה שערורייתית הגיעה עד לבכירים בחברת ההסעות Metrocali שהודיעו כי בכוונתם להגיש תלונה למשטרה, מה שהוביל את לופז לפרסם הודעת התנצלות בחשבון הטוויטר שלה.