מיה קאליפה למדה על בשרה כמה חם יכול להיות באזור ג'ושוע טרי שבקליפורניה – והעוקבים שלה זכו על הדרך לראות את הרגע בו היא הבינה את זה דרך סרטון ויראלי בחשבון האינסטגרם שלה.

בסרטון, שנמשך רק כמה שניות, אפשר לראות את אושיית הרשת הלבנונית מתיישבת על ספסל באמצע המדבר, רק כדי לקום ממנו תוך שניות אחרי ששרף את גופה.

בתחילת הסרטון נראית קאליפה כשהיא משחקת בשיערה רגע לפני שהיא מתיישבת על הספסל, עיוורת לעובדה שהוא פחות או יותר בטמפרטורה של פני השמש. התגובה? איך אומרים בלועזית: פרייסלס: "פאק, זה חם! הו אלוהים", נשמעת קאליפה זועקת בכאב.

View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

נדגיש שזוממש לא הפעם הראשונה שקאליפה נאנחת מכאבים בסרטון שהופך לוויראלי,אחרי שבינואר 2018, אושיית הרשת נענתה להזמנה של המתאבקת מל סרבאנטס (כלומר, "ת'אנדר רוזה" אם אתם צופים ב-AEW) ונכנסה איתה לזירה לאימון קצר.

סרבאנטס עברה עם קאליפה על כל מה שצריך לגעת על רסלינג, כולל איך לרוץ בין החבלים ואיך לגרום לתרגילים להיראות כואבים ("Selling" למביני עניין), עד שבשלב מסוים המתאבקת העלתה את רף הקושי ולימדה את קאליפה איך לקבל סטירה ("צ'ופּ") - ומיותר לציין שקאליפה לא ממש אהבה את זה.

אגב, קאליפה היא לא אושיית הרשת הראשונה שסרטון שלה בסגנון הופך לוויראלי, ובפברואר 2019, דוגמנית הפיטנס מישל לווין, למדה בדרך הקשה שהחזירים של איי הבהאמה יכולים להיות מאוד לא נחמדים – אחרי שאחד מהם נשך אותה בישבן. אוי אינטרנט, מה יהיה איתך?