סערה ברשת: האם קונור מקגרגור נתפס בוגד באשתו? סרטון שצץ ביממה האחרונה בטוויטר מציג לכאורה את לוחם ה-MMA האירי כשהוא ישן במיטתה של אישה אשר אינה אשתו ואם שני ילדיו – די דוולין.

בסרטון, שהפך בשעות האחרונות לוויראלי, ניתן לראות את האישה המסתורית בעלת השיער השחור שרה למצלמה בשעה שגבר ישן במיטתה כשהוא שוכב על גבו.

וכך, בשלב מסוים הגברת מקרבת את המצלמה אל הבחור הישן שמזכיר מאוד את מקגרגור, ומאז דליפת הסרטון פרץ ויכוח קשה שמפלג את הרשת לגבי השאלה האם אכן מדובר באלוף האירי לשעבר או בגבר שמאוד דומה לו.

כדי להידרש לשאלה, ערוץ הפודקאסט Slip the Jab העלה ממש לפני כמה שעות סקר בין הגולשים בנוגע לווידיאו המדובר ובו נספרו עד עכשיו קרוב ל-1,000 הצבעות, ומתוכן קרוב ל-60% מהגולשים סברו כי אכן מדובר בקונור מקגרגור.

"למה לעזאזל קונור שוכב עם נרקומנית?", כתבה אחת הגולשות. "זה ברור לחלוטין שהוא בוגד באשתו, אבל מה שהכי מזעזע אותי בסרטון הזה היא העובדה שהוא יעשה את זה עם כל דבר שיש לו דופק".

View this post on Instagram

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

הסרטון השערורייתי והמדובר דלף פחות מחודש אחרי הניצחון המוחץ שלו על דונלד "קאובוי" סרונה, וממש רגע לפני אותו הקרב, קונור נשאל על ידי אריאל חלבני, פרשן MMA של ערוץ ESPN, לגבי השמועות לפיהן יש לו ילד מחוץ לנישואים, ובתגובה, הוא הגדיר את כל הדיווחים על הבגידות שלו באשתו כשמועות ו"פייק ניוז".

קונור עצמו טרם התייחס לשערורייה החדשה, אך גולשים רבים הספיקו כבר להכחיש את ההאשמות בשמו, ורבים מהם הפגינו כישורי בילוש לא רעים בכלל בנסיון להוכיח שהוא חף מפשע.

אחד הגולשים הצביע על כך שלקונור יש קעקוע של חרב עם כנפיים על העורף (אשר קיים לפחות מאז 2013), ובסרון המדובר לא ניתן לראות את הכנפיים בזווית הצילום.

בנוסף, גם אם נניח שהסרטון ישן וצולם לפני הקעקוע הנוכחי, גולשים אחרים דווקא הצביעו על כך שהשיר ברקע הוא Girls Have Fun של הראפר Tyga – שיצא לפני כשנה מה שמחזק את העניין שמדובר בפייק ניוז. או בקיצור, אם תרצו גם אבחנה שלנו, אז לדעתנו מדובר במעריץ מושבע של הלוחם ולא במקגרגור עצמו. ימים יגידו